Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire gáz, ha 18 évesen...

Mennyire gáz, ha 18 évesen estem teherbe és nem merem elmondani a szüleimnek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 6. 20:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez sok mindentől függ...pl h tudod-e h ki az apa, együtt vagy-e vele, terveztétek-e a babát, milyen kapcsolatba vagy a szüleiddel...


De hogy a kérdésre is válaszoljak...valahol szerintem igen, gáz, hogy ennyire nem bízol a szüleidben, hogy elmondd nekik.

2012. jan. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Az nem géz, hogy ennyi idősen estél teherbe, viszont az igen, hogy nem mered. Gondolom még velük élsz, így majd fel fog tűnni nekik az állapot változásod és jobb lesz, ha inkébb hamar és tőled tudják meg.
2012. jan. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

igen gáz hogy nem mered elmondani, ha megcsinálni volt bátorságod akkor elmondani is legyen


nem könnyű én tudom, de ne halogasd mert annál rosszabb lesz

2012. jan. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Igen, tudom ki az apa, együtt vagyok vele, ő idősebb nálam.

Apukámmal élek, mert édesanyám 5 éve meghalt.. Apukám meg el van foglalva általában..

2012. jan. 6. 20:11
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Én, mint szülő ilyen helyzetben a gyerekem mellé állnék és segítenék neki (annak ellenére, hogy biztos én is kétségbe esnék és szomorú lennék, hogy nem tudott jobban vigyázni, de akkor is mellette állnék mindenben). Ha szüleid szeretnek, akkor kiállnak majd melletted.

Ne félj nekik szólni, most ők segíthetnek neked a legtöbbet, ha valóban jó a viszonyotok, és rendes szüleid vannak. Ha rossz a viszonyotok és ezért félsz tőlük, akkor már nehezebb a helyzet.

2012. jan. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Látom, csak apukád van...

Lehet el van foglalva, de most akkor ez a szitu majd helyrezökkenti őt is. Szólj neki.

2012. jan. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit szólna ahhoz, hogy a nagyobbik lányának gyereke lesz.. Igazából szeretem, de ilyen dolgokat nem osztok meg vele..De ezt meg fogom..
2012. jan. 6. 20:15
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Hú, hát ha a pocak növekedésekor fog rájönni, az szerintem sokkal durvább, mintha őszintén elé állsz! Lehet nem fog örülni neki akkor abban a pillanatban, de ez megváltozik hidd el!
2012. jan. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
34%
Csak akkor szólj neki, ha eldöntötted a pároddal együtt (!), hogy megtartjátok a babát. Ha nem tartod meg, inkább titkold el, ne szomorítsd apádat!
2012. jan. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Barátom nagyon szeretné a kicsit és én is. Csak sajnos főiskola mellett nem biztos, hogy pont jó lenne a kisbaba..
2012. jan. 6. 23:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!