Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire gáz, ha 18 évesen...

Mennyire gáz, ha 18 évesen estem teherbe és nem merem elmondani a szüleimnek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 6. 20:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem most van az utolsó éven a főiskolán, és én is babát várok. Igaz mi az apukával egy éve együtt lakunk.

Ha nem szeretnéd a fősulit ott hagyni, menj át levelezőre. Hidd el lesz segítséged, mindenki a TI érdeketeket fogja nézni. Lehet lesz egy kis dorgálás majd, de apukádat is meg lehet érteni. Minél hamarabb ülj le vele beszélni. Egyenlőre az a legfontosabb, hogy tudja.

2012. jan. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz,ha anyagilag megtehetitek.Beszélj apukáddal.Én tartottam apukámtól,hogy ő biztos nem fog örülni (20 évesen lettem terhes,komoly kapcsolatból,akivel azóta is együtt vagyunk), de nagyon örült neki.És imádja az unokáját.Nálunk mindenki nagyon örült a picinek.Hány hetes vagy?E.
2012. jan. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 xStefix ***** válasza:

Én estis egyetem mellett várok babát, ráadásul 200 km-re lakom a sulitól. De így is meg lehet oldani, hidd el, csak kreatívnak kell lenni (egyéni tanrend, csak a legszükségesebb órákra bejárás, összedolgozás a csoporttársakkal stb.). Ha pedig nem megy, akkor 1 év halasztás általában még belefér, utána már jó esélyekkel tudod folytatni.

(Más kérdés, hogy én idősebb vagyok, férjnél és a másodikat várom, de a sulis rész hasonló.)


Apudnak pedig mindenképp mondd el, tudnia kell róla, főleg, ha még egy ideig nála fogsz lakni.

2012. jan. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én 10 evvel vagyok idosebb, es csak harom honaposan mondtam el. A noverem is igy csinalta. Addig valahogy meg akartam magamnak tartani az oromot... Te ra vagy utalva anyagilag gondolom... Ez a te dontesed. Szerintem semmi se gaz...
2012. jan. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Szia. Én 19 évesen estem teherbe, és a párrommal örültünk neki, de se munkánk semmink nem volt. De a mi gyermekünk és joga van élni,és már 30 hetes terhes vagyok és munkája is van és a babának szinte mindene meg van. Kilátástalannak tűnt az életünk, de minden megoldódik. Nekünk azt mondták hogy vetessem el nem akarták, de most már örülnek neki és megbékéltek. Szerintem mindenféle képen el kéne mondanod, nem fog a nyakadba ugrani és öröm táncot lejteni, de mégis az apád és segíteni fog neked, még ha egyből nem is örül neki, később majd megbékél. És ne halhass senkire, ha azt akarják hogy vetesd el....hidd el minden megoldódik. Örülj a babának és légy bátor, határozott! Sok sikert és gratulálok a babához..
2012. jan. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Apukámmal megbeszéltem a dolgokat és képzeljétek örült neki, hogy unokája lesz! Azt mondta, hogy félévtől úgyis levelezőn fogok továbbtanulni és így összeegyeztethető lesz a tanulás és a baba. Annyira megkönnyebbültem, hogy ne m szedte a fejemet, hogy az hihetetlen! Köszönöm szépen mindenkinek a szurkolást és reméljük, hogy július 24-én már a karomban tarthatjuk a kisbabánkat. :)
2012. jan. 10. 17:20
 17/18 anonim ***** válasza:
Gratulálok!!! Sok boldogságot, és jó egészséget a babának és nektek is! :)
2012. jan. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nagyszerű hír :)!! az én szüleim is meg voltak hatódva annak idején, amikor elmondtam, pedig az én helyzetem is elég para volt... Gratulálok!!!
2012. jan. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!