Ifj Szirbek Tamás kérdése:
Ha nem azt kaptam szülinapomra amit szerettem volna akkor mit kéne csinálnom? Szüleimnek félek elmondani mert lehet hogy rosszul fog esni nekik.
Figyelt kérdés
Egy kosárlabdát kaptam de, én egy telefont szerettem volna (Samsung Monte)2011. jún. 22. 11:30
2/23 anonim 



válasza:





Örülj annak amit kaptál ... viszont célozz arra, hogy szeretnél egy telefont , hátha idővel megkapod
3/23 anonim 



válasza:





Semmit, örülj annak amit kaptál, főleg ha nem tehetik meg anyagilag, hogy megvegyék neked a telefont.
4/23 anonim 



válasza:





Ha ez komolyan kérdés, akkor válaszolok: semmit. Ez van. Szokj hozzá, az életben nem mindig azt kapod, amit akartál.
Ha elég idős vagy, menj el nyári melóra és vedd meg magadnak. Bár, én nem ajánlom, nekem a céges Monte (meg másik kolléganőmnek is), és alap problémák vannak vele.
6/23 anonim 



válasza:





Ne mondd el a szüleidnek, örülj annak, amit kaptál, ne bántsd meg őket. A telefont kérd másra, vagy mondd el nekik, azt is szeretnél, házimunkák fejében ki tudnának-e segíteni.
7/23 anonim 



válasza:





állj eléjük és mondd : " anya, apa én kaptam egy hasznos kosárlabdát amivel mozoghatnék, edzhetnék és egészségesebb lehetnék amiért nagyon hálás lennék ha csak nem egy telefonra vágytam volna. Anya,Apa nekem egy Samsung Monte KELLL erre vágytam, azt hittem tudjátok hogy menőzni akarok a haverok előtt, ma már nem divat a testmozgás.. csak leizzadnék és nem lenne vérrög a lábamban..:( Anya, Apa hát nem szerettek ?"
8/23 anonim 



válasza:





Köszönd meg a labdát, az se rossz, ha nyáron ki tudsz menni kosarazni. A telefonról meg beszélj velük kicsit később, de ne azt mondd, hogy szülinapodra akartad, hanem csak úgy általában, hogy szükséged lenne egy új telefonra, és ilyet szeretnél.
9/23 anonim 



válasza:





Semmit megköszönödés örülsz a labdának.
és gyűjtesz a telefonra.
10/23 anonim 



válasza:





Szerintem rosszul fog esni nekik, ha elmondod.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!