Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 évesen lehet, hogy teherbe...

17 évesen lehet, hogy teherbe estem?

Figyelt kérdés
Nem akar megjönni a menstruációm és ideges vagyok, hogy terhességről lehet szó. A barátom 27éves és már majdnem 3 éve együtt vagyunk, most először nem védekeztünk de sokat nem is szexeltünk, csak max.2percet voltunk úgy együtt. Lehet szó terhességről? Ha az vagyok, akkor mit kellene tennem? elvetessem? ahhoz nem vagyok elég erős..:(

2012. júl. 21. 13:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Már ennyitől is teherbe eshetsz, az előváladéktól.

Tesztelj, ha már késik elvileg ki kell mutatnia.

2012. júl. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
70%

Igen lehetel terhes. Mikor kelet volna megjönni?

8hkm

2012. júl. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
igazából még csak 2napja késik de a hasam sem fáj ahogy előtte szokott..
2012. júl. 21. 14:23
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Szokott máskor is késni vagy mindig pontosan jön meg? Vegyél egy tesztet és reggeli pisiből csináld meg. Amikor én teherbe estem akkor én sem éreztem semmit csak meg voltak duzzadva a melleim és nagyon fájtak. Ha bármi kérdésed vann akkor nyugodtan írj ha tudok segítek!!
2012. júl. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Hétfőig várok és akkor végzek tesztet a barátomnál.. nem tudom mihez kezdek ha + lesz..
2012. júl. 21. 14:38
 6/20 anonim ***** válasza:
25%
A barátodnak mondtad? Mit szólt hozzá? Ha + lesz akkor mi lesz a babával?
2012. júl. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
83%
Csak nyugodj meg mert az idegességtől is késhet. Mondjuk mikor terhes lettem és nem jött meg akkor nekem is máshogy fájt a pocim. Mi is 1x hagytuk ki a védekezést bár az nem 2percig tartott és kaptam "anyagot" :-D szóval annyira nem ért meglepetésként. 30hkm
2012. júl. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Már mondtam a páromnak és mellettem áll akármi is lesz, nem szeretné, hogy elvetessem,( ha pozitív lesz) és én sem.


Utolsónak: Gondolom azért nem 17 évesen hagytad csak úgy :D..Minket pedig elragadott a hév, de közben észhez tértünk, de lehet hogy nem szabadott volna engedni a csábításnak, persze utólag már kár sopánkodni és okoskodni..

2012. júl. 21. 18:59
 9/20 A kérdező kommentje:
olyan kérdésem lenne még, bár nem aktuális talán annyira, hogy ha megszülöm és még nem töltöm be akkorra a 18. életévemet, akkor elvehetik tőlem a babát?
2012. júl. 21. 19:05
 10/20 anonim ***** válasza:
El nem veszik, csak amíg nagykorú leszel, addig az anyukád lesz a gyámja valószínűleg.
2012. júl. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!