Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetesen mekkora a poci....

18 hetesen mekkora a poci. Akkor lesz az esküvőm és nem szeretnék nagy pocit, mert nem olyan stílusú a ruha de most vagyok 14 hetes, de még igazából semmi hasam nincs, vagyok 4 hét alatt nagyot tud nőni?

Figyelt kérdés
2009. júl. 14. 09:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia!Én ma töltöttem be a 19. hetet.16 hetesen még semmi nem látszott,majd a 17 és 18. hét között valamikor látványosan nőtt a pocim.Most olyan,mintha lenyeltem volna egy sárgadinnyét.:) Már idegenek is észreveszik.
2009. júl. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is látszódott akkor már, hogy baba van, egyértelműen, nagyobb volt a hasam már, mint a mellem (oldalról a sikot nézve).
2009. júl. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is épp akkor volt az esküvőm! Aki nem tudta az nem vette észre. Rendes menyaszonyiruhám volt, tudod olyan aminek még pántja sincs a vállánál. Addigra híztam 8 kilót de nem a hasamra. Én már láttam a pocit de aki nem tudta az tényleg nem vette volna észre. Max. annyit, hogy egy kicsit híztam. :/ Nem fog neked sem látszani addigra, nyugi!

Boldog babavárást és sok boldogságot nektek is!

2009. júl. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm a válaszokat. Én még semmit se híztam, ugyanúgy 62 kg vagyok, hát akkor nem hiszem, hogy 3,5 hét alatt akkora lennék. Felül eléggé alakra feszülő ruhát választottam, de azt mondták meg bírják csinálni szépre 4 hét múlva is!

Köszönöm.

2009. júl. 14. 10:03
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem mindenképpen legyen B terved a ruhával kapcsolatban, mert nekem sem látszott a 15. hétig, aztán nagyon beindult. 18 hetesen már rendes kismama pocakom volt!! Szerintem ilyenkor a legjobb egy mell alatt meghúzott fazon, akár pánt nélkül. Az ugyanúgy csinos és a hasad is nőhet. Jó bulizást a lagzin! : )
2009. júl. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szia nekem sem látszódott a 16.hétig ez a 2.terhességem,de el sem hittem,hogy 2 hét alatt ekkorát nöhet a pocim mostmár nagyon látszik és nagyon büszke vagyok rá!szerinte légy büszke teis hogy kismami vagy úgy is fogja tudni mindennki,hogy babucit vártok,de ha annyira zavarna a dolog én nagyobb menyasszonyi csokrot választanák a helyedben azzal mindent takarhatsz!sok boldogságot és egészséget nektek.
2009. júl. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem ez a 18. hetem és annak ellenére, hogy most vagyok 51 kg (2 kg-t híztam eddig)a pocakom igencsak gömbölyödik. Már nem jók rám a régi ruháim, a nadrágok főleg nem kényelmesek. Nekem úgy a 13. 14. hét környékén kezdett nőni a pocakom és azóta napról napra nagyobb.

Jó bulizást Neked a lakodalmadon!

2009. júl. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia!A pocak növekvés nem szeretném/nem szertném alapon megy!!Alkat kérdése.Nekem például a 24.hétig semmi nem látszott,de van ismerősöm,akinek 16 hetesen akkora pocija volt mint nekem most (köldök átmérőm 96cm),és a 29.hétbe lépek holnap.
2009. júl. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!