Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szilveszterre milyen ruha -...

Szilveszterre milyen ruha - kiöltözős buli, abszolút nem ilyen stílusú lány?

Figyelt kérdés

Mit ajánlotok egy olyan 20 éves lánynak, aki kiöltözős szilveszteri buliba megy (életében először, eddig farmer+póló+pulcsi volt a viselet), és nincs egyetlen olyan ruhája sem, ami ide megfelelne? Úgy értem, a csajok, ahogy ismerem őket meg ahogy nézem a képeket a korábbi szilveszterekről, egytől egyig kisestélyiben, rövidszoknyás kivágott egyberuhában lesznek, nekem meg semmi ilyesmim nincs, mert nem járok ilyen helyekre. Elegáns ruhám csak a ballagási kosztümöm van pár blúzzal, ráadásul az is nadrággal van, nem szoknyával. Elegáns szoknyám nincs, csak nyári hétköznapi.

Nem vagyok túl vékony (172 cm/65-66 kg), hasam van és a lábaim vastagok.

Milyen ruhát ajánlotok? Tudnék még venni valamit, mert kaptam karácsonyra pénzt ami pont elég lenne, de nem tudom érdemes lenne-e költeni egy kisestélyire ha utána úgyse veszem fel többet, meg nem is érezném magam jól benne, nagyon nem az én stílusom... :S viszont kilógni sem akarok a többiek közül.


2010. dec. 28. 13:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Hmm... Egy fekete nadrág, hozzá valamilyen magassarkú. És egy nőies, mintás tunika, ami ugyan olyan színű, mint a cipő. Szerintem ezzel nem lőhetsz mellé.
2010. dec. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ha nem érzed magad jól benne és úgyse vennéd fel többet, ne költs kisestélyire. Gazdálkodj abból amid van. Farmerben és pólóban is ugyanolyan csinos leszel, mint akár miniszoknyában vagy kisestélyiben.

Szerintem a legjobb választás:

Ha elegánsabb akarsz lenni akkor ing+fekete farmer/nadrág/ fekete cicanadrág/harisnya( ha olyan hosszú az ing)+ elegáns magassarkú(lehetőleg olyan színű mint az ing.)Ha hideg van akkor kapj magadra egy laza kis kardigánt. Kép: [link]

Ha inkább lazább akkor pedig tökéletes választás a fekete farmer+mintás pulcsi/póló+ bakancs/tornacipő. Kép: [link]


Ezekkel tuti nyerő leszel. Egyszerre lehetsz laza, csinos, elegáns és divatos. :))))

Ja és még valami!! Mindenképpen tegyél fel valami kiegészítőt. Egy szép hosszú nyaklánc vagy egy kis táska tuti választás. Ha ezeket túl csicsásnak látod akkor kapj fel néhány színes karkötőt.

Remélem segítettem. Puszi

2010. dec. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!