Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti bevállalnátok a szexet?

Ti bevállalnátok a szexet?

Figyelt kérdés

10hetes terhes vagyok. Kb.1éve volt már egy missed ab-m a 11.héten, elhalt a magzat.

Most nem merek lefeküdni a férjemmel, félek, hogy baj lesz, az orgazmustól is félek a méhösszehúzódások miatt.

Az a gond, hogy ez már így megy 6.hete, és már nagyon nem bírom ezt. Annyira kívánom a férjemet, már a sírógörcs kerülget.

Az 1.terhességemnél elvoltam tiltva a szextől, mégis elment a baba.

Most nem mondta a doki, hogy nem szabadna szexelni. Mit tegyek? Hogy bírjam ezt ki? Vagy nincs okom megvonni magunkat a házasélettől?


2012. júl. 14. 16:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Én tiltva voltam a 12. hétig, mivel lombikkal jött össze a baba 3,5 év után. Az orvosom azt mondta, hogy most már óvatosan lehet. Hát tudod a 12. hétig én is majd meg őrültem, most pedig annyira féltem a babát, hogy még nem vettem rá magam, hogy szeretkezzünk.
2012. júl. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Az lemaradt, hogy most már 14 hetes vagyok.

2012. júl. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem az első babám 11 hetesen halt el. Mikor a nagyobbik lányommal terhes lettem annyira féltettem hogy nem mertünk szexelni a férjemmel. 19 hetesen egyszer nem bírtam tovább semmi sex csak máshogy orgazmusom volt.Meglett az ára kinyíltam végig kellett feküdnöm a terhességemet végig rettegtem nehogy baja legyen a babámnak.Hát nekem nem érte meg az az egy orgazmus
2012. júl. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én nem vállalnám be. Max önki, de még azt se nagyon. Mondjuk mi így is csak kétszer szeretkeztünk az elmúlt 21 hét alatt, mert én nem kívánom a szexet, de a te helyzeted más. Csak ezt tudom mondani, hogy segítsetek magatokon. Máshogy is lehet örömet szerezni a másiknak, nem csak behatolással. Másrészről így felfedezhettek egy csomó olyan erotikus kis apróságot, amit eddig nem tudtatok egymásról (vagy magatokról). Új erogénzónák felfedezése vár rátok, és hidd el, így is nagyon jó tud lenni az együttlét!

Kitartás! Az eredménye a türelmeteknek egy gyönyörű kis csöppég lesz!

2012. júl. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a dokidat kellene megkérdezned, mégis csak ő ért hozzá, főleg az előzmények fényében!!
2012. júl. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igazatok van, nem éri meg kockáztatni legalább addig amíg az 1.trimeszterben vagyunk...ha bármi baj lenne, nem tudnám megbocsátani magamnak/magunknak.

Szerencsére a férjem megértő, nem is vár el tőlem semmit, persze én szoktam rajta segíteni ilyen-olyan módon, szóval neki mégiscsak könnyebb. De mint írtam, én még a magam részéről a behatolás nélküli kényeztetést sem merem bevállalni, attól is félek a méhösszehúzódások miatt.

Köszi az eddigi válaszokat!:)

2012. júl. 14. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!