Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy is van ez? Mi köze hogy...

Hogy is van ez? Mi köze hogy mikor mozdul meg a baba a pocakban és hogy mikor fog szülni az anyuka?

Figyelt kérdés

2012. júl. 11. 12:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Semmi köze nincs hozzá,az csak hiedelem!27 hkm
2012. júl. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Elvileg az jelzi a félidőt de nem szabad túl komolyan venni .

a többedik babát várók egyre hamarabb érzik akkor ha így nézzük és komolyan vennénk -vennék- ezt a legtöbb tesó 30-35 hétre születne. butaság.

2012. júl. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De mégis hogy van?
2012. júl. 11. 12:31
 4/12 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező mit nem értesz?Általában azért mondják azt hogy az alapján ki lehet számítani hogy mikor szülsz,amikor megmozdul a baba érezhetően az jelenti a terhesség félidejét.Érted??
2012. júl. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Régen úgy tartották, ha megmozdult a baba érezhetően, onnantól számított 20. héten születik a baba.


Nekem ezek szerint 36 hetesen meg "kéne" szülnöm, mivel a 16 héten éreztem először a baba mozgását. :) Persze ez csak hiedelem, semmi tudományos alapja nincs.


30hkm

2012. júl. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az első fiam 16 héten mozdult meg és 39+6 született. Most Már a 15 héten éreztem. Szerintem semmi valóság alapja nincs.
2012. júl. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
"Kedves" harmadik válaszolo ÉÉÉRTEM!Csak az elsö válaszolo válaszára irtam,közben a második is elküldte.Érted??
2012. júl. 11. 12:38
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem 17 hetesen mozdult meg az első baba. Nagymamám hozzá számolt 20 hetet, és attól a naptól fogva rajtam ült, és úgy nézett rám, hogy mindjárt megszülök, most már ne menjek sehová, ne is mozduljak... és meg nevettem, és mentem mindenfelé, hisz majd egy hónap kellett még a kiírt időpontig. Igen, napra pontosan szültem, mamám meg vakarta a fejét, hogy biztos túlhordtam, hiszen már rég meg kellett volna születnie mozgás szerint. Akkor telt be a pohár, mikor azt mondta: ja, már értem. Te csak HAZUDTÁL, és nem is mozgott ilyen korán...
2012. júl. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ÉRTEM!!!! :):):)
2012. júl. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
:) Köszi a válaszokat.
2012. júl. 11. 12:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!