Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes baba a pocakban már...

20 hetes baba a pocakban már mindent hall amit az anyuka. ez arra is igaz ha az anyuka fülhallgatóval hallgat zenét?

Figyelt kérdés
2012. jún. 12. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, azt nem hallja. Max azt érzi, hogy anya épp jól érzi magát.
2012. jún. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

ez a kérdés nagyon aranyos :D

nem hallja, mert nem az ő fülében van a fülhallgató. csak azt hallja, ami a pocakon át beszűrődik neki.

2012. jún. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt nem halljaaz fizikai képtelenség,viszont a jó kedvedet érzi és a külvilág hangjait bár érzékeli "hallja" nagyon tompán, ne úgy képzeld el hogy úgy hall mint Te!
2012. jún. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Tedd a pocidra a fülhallgatót, és akkor hallja a zenét! :) Mi is éppen így hallgatunk zenét! :)
2012. jún. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én babám akkorákat rúg reklám alatt,hogy néha azt hiszem ki akar jönni :)(mi lesz még később ) Szerintem ő is utálja,már most :) 23hkm
2012. jún. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hallja, de én is sokat gondolkoztam ezen. Amúgy kb úgy hallja odabentről a hangokat mintha neked víz alatt van a fejed kint meg beszélnek... :D Én kipróbáltam nagyon vicces! :D
2012. jún. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!