Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes első babámmal várandó...

18 hetes első babámmal várandós vagyok. Már a 17. héttől mintha buborékokat éreznék a pocakban, de tegnap arra lettem figyelmes hogy egy erősebb buborékolásnál (ami inkább már lüktetés) látszott kívülről! Lehetséges, hogy a baba? Vagy ez bélmozgás?

Figyelt kérdés
Néha kicsit még bizonytalan vagyok, de mindig csak a méhem környékén érzem ezeket! A bélmozgás is látszódhat?
2012. máj. 4. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Én a 18.héttől éreztem ugyan ezt!

Néha rugdosott,néha csuklott.

2012. máj. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor ez már a Babóca lehet nekem is :) Köszönöm a válaszod!
2012. máj. 4. 12:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehetséges. Bár nem tudom, hogy mennyire látszódhat kívülről, de az biztos, hogy a babókád az! :)
2012. máj. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem nagyon látszódik...nem úgy mint egy 7-8 hónapos várandósnál. Hanem csak épp egy kis pukkanás :)
2012. máj. 4. 12:47
 5/5 Yoperhonen ***** válasza:
En mar 15 hetesen ereztem a buborekokat (megkoszonte a huslevest :)) szoval gratulalok kismama, bizonyara a kisbabad jelez neked :) boldog terhesseget kivanok neked :)
2012. jún. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!