Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól látható a baba...

Mikortól látható a baba mozgása a pocakban?

Figyelt kérdés
értem úgy, hogy amikor már jól látszik, hogy épp merre "halad" :)
2012. ápr. 24. 10:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem nekem igazán jól látható a 30. hét körül lett!
2012. ápr. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem már a múlt héten volt ilyen látható mozgás akkor voltam 26 hetes.
2012. ápr. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát, nekem nagyon emlékezetes volt az első ilyen alkalom, lakásfelújítás után anyuméknál dőltünk ki a férjemmel, és ahogy elnyúltam, önálló életre kelt a pocim. Az egész család ezt nézte. :)) Ez pontosan a betöltött 24. héten volt. :) (De nagyon pörgős maszatunk van, mert múltkor nstre várva a mellettem ülő kismama végig azt nézte, ahogyan mozgott a hasam, vagy a tescoban is megbámulták már párszor sorban állás közben. :D)


37 hetes km

2012. ápr. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
utolsó: ez egy aranyos sztori :)) meg a tescos is :D én a 24. hétben járok, tegnap épp uh-n voltam és beszélgettem egy kismamával, akinek szintén önálló életre kelt a pocija :D ezen nevettünk. mert csak akkor kezdett mozgásba a baba, amikor egy kis újszülött ott mellettünk elkezdett sírdogálni. és már annyira várom, hogy nekem is látható legyen, hogy a párom is mozizhasson.. de sajna még nem látszik.
2012. ápr. 24. 11:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyobb rúgások már korán a 22. hét környékén láthatóak, ha hanyat fekszel és figyeled. De látványosan olyan 25-26. héttől. Legalábbis nekem így volt.
2012. ápr. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!