Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az ötödik hétben mi látható a...

Az ötödik hétben mi látható a pocakban?

Figyelt kérdés
tudom ott a Google, de én a ti válaszotokra volnék kiváncsi :)
2012. márc. 5. 13:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Petezsák. Esetleg már benne látni a kis pöttyöt, egy apró foltot, ennyi :)
2012. márc. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
a szívcső pulzálása mikor fog elkezdödni??
2012. márc. 5. 13:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem sok minden, de ez is változó, mert nem mindenki egyszerre esik teherbe, de mindenkinél az utolsó menzitől számítják. Nekem 5 hetesen üres petezsák volt, két hét múlva meg már a lüktető embrióm. :)
2012. márc. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen. már nagyon izgulok,5 hetes vagyok és majd csak 2 hét múlva megyek dokihoz, második baba, de attól még borzalmasan izgulok, amikor az első babánat vártam még nem volt internetem hogy utána olvassak mi hogy zajlik,

most meg itt a GYIK így feltettem ezt a kérdést.

2012. márc. 5. 13:24
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem akkor egy pici felritkulás látszott. :) Utána egy héttel már pulzált a szívcső, és mindent láttunk, szikhólyagot, meg embriót is, mindezt hasi uh-n. :)


30 hkm

2012. márc. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem 5 hetesen egy 9mm-es petezsák volt látható, majdegy hétre rá már a baba is látszott CRL:3, 6mm volt és dobogott a kis szíve, mellette a szikhólyag is látható volt.Majd 7 hetesen már CRL:10,5mm volt:D
2012. márc. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha még csak 5 hetes vagy ne rohanj orvoshoz, bár orvosfüggő a dolog, de engem kiröhögtek, hogy nincs, összenyomkodtak, 2 napra rá bevéreztem. Hematómám lett nem tudom mitől 22 hetesen halva született. (Megjegyzem szülés beindulásakor azt mondták, hogy él, miközben utólag kiderült, hogy majdnem én is hullamérgezést kaptam) Ajánlom, hogy várj, vagy magándokihoz menj, mert akkor nem lesznek bunkók és odafigyel rád, ha már annyit fizetsz. Második babámnál ezt tettem, érdekes ott látták 5 hetesen is, hogy babát várok.

Az 5 héten ki tudják mutatni a szikhólyagot. Ez egy kerek, gyűrűszerű ultrahangképet adó hólyag az úgynevezett éléskamra, ami a növekvő embrió fejlődéséhez szükséges tápanyagot bíztosítja a 12 hétig. Ez a méhen belüli terhességet bízonyítja. Egyébként a vérvételből már ijenkor kiderül a terhesség.

Ha akarod irj privátba, szívesen válaszolok. Ultrahangra a 8-ik hétig bármikor elmehetsz. Utána beindulnak a dolgok (védőnő, vérvétel stb.) Gratula a babához, ha már lehet mondani és jó babavárást.

(23 hetes kismama)

2012. márc. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Petezsákot és benne az embriót.
2013. máj. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!