Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Árthatok a babának?

KicsiiAníí kérdése:

Árthatok a babának?

Figyelt kérdés

10hkm vagyok és észre vettem hogy rettentő magas a vérnyomásom. Ettől lehet baja kicsinek ?

Azt olvastam h deformálódhtanak testrészei...vagy beteg is lehet igaz ez ?! Mit tudtok erről.. ='(



2012. júl. 11. 10:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
háziorvoshoz menj el amilyen hamar tudsz. Ő tud továbbküldeni beutalóval.
2012. júl. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ha magas a vérnyomásod, akkor a dokinak mondjad, és írni fog fel vérnyomáscsökkentőt! Nekem is kellett, 2x1 ről indultam, most már 3x1-et kell szednem! Nekem azt mondta a doki, hogy koraszülött lehet, ha nem kezelik a magas vérnyomást, de az hogy deformálódnának a testrészei, az szerintem nem igaz!
2012. júl. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Pénteken tudok eljutni csak a rendelésre. Sajnos.
2012. júl. 11. 10:39
 4/17 A kérdező kommentje:

[link]



Itt is egy ijen link..=(

Csak nem lett baja még, ijen korai szakszban ?=(

2012. júl. 11. 10:42
 5/17 anonim ***** válasza:
Én az ilyen felmérésekre nem adok! Az a biztos, amit a doki mondd! Ha az ilyen cikkeket vennénk alapul, szerintem egy nő sem adná a fejét arra, hogy gyereket szüljön!
2012. júl. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

5.válaszoló, ott a pont, teljesen igazad van.

Kérdező: a legjobb, amit tehetsz a babáddal jelenleg, hogy abbahagyod az interneten az ilyenféle dolgok böngészését! Ebbe bele lehet kattanni.

2012. júl. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én nem várnék péntekig, ugyanis nem csak koraszülést okoz, hanem a méhlepény korai meszesedését. És ha 160/x felé megy akkor rohammentőt kell hívni. Barátnőmet így vitték be 2x is a kórházba. Nem mehet 140/80 felé ugyanis károsodást okoz...
2012. júl. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
eleinte csak magas vérnyomás tüneteire szerettem volna rákérdezni csak ott volt mellette ez a cikk.
2012. júl. 11. 10:52
 9/17 anonim ***** válasza:

Hívd fel a védőnénit ha dokihoz nem tudsz menni, hátha ő okosabb nálunk.

Különben nálunk magas vérnyomásnál befektetik a kismamát pár napra kórházba.

Mennyi az a magas vérnyomás?

2012. júl. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
*rákeresni
2012. júl. 11. 10:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!