Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha terhes lennék, és bevettem...

Ha terhes lennék, és bevettem egy 0,25mg Frontinból egy felet, akkor azzal árthatok a babának?

Figyelt kérdés
Azért a feltételes mód,mert jövő7-en kell vagy nem kell megjönnie,és nem tudom mi a helyzet...
2010. nov. 20. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Én nem tudtam,hogy babát várok és antibiotikumot kaptam,ráadásul olyat amit terhesség alatt nem lehet használni.A kisfiam teljesen egészséges.

Biztosan nem ártottál vele!

31hkm

2010. nov. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. nov. 20. 19:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Pont ekkor (a fogantatást követő 2-3 hete körül) vettem be ugyanezt a gyógyszert és hála Istennek nem lett semmi baj. Már megszületett 21 hónapja az én drágám :) Minden jót kívánok!
2010. nov. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Még annyit - most olvasom hogy 0,25-nek is a felét vetted be. Az annyira kicsi adag... egyszóval ne izgulj emiatt.
2010. nov. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nem hiszem,hogy baja lesz,de ha lehet most már többet ne vegyél be ha kételkedsz is benne hogy baba lehet.

36hetes km

2010. nov. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek! A jővő7en kiderül,van-e albérlőm... :)
2010. nov. 21. 15:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Én napi 2-t szedtem, és kb 6 hetes terhes voltam, mikor kiderült, hogy albérlőm van, akkor álltam le vele. Most kezdjük a 23. hetet, és még semmi negatívat nem mondott a dokim. Remélem, így is marad!!!!
2010. nov. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!