Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj van? Meddig vannak rosszul...

Baj van? Meddig vannak rosszullétek? Nálatok hogy volt?

Figyelt kérdés
12.héten járok.A rosszullétek a 6.héten kezdődtek és egészen idáig kitolódott,most viszont 2 napja olyan mint ha elvágták volna.Ez azt jelenti,hogy nincs reggeli rosszullétem,nem fáj a mellem,nem irritálnak bizonyos szagok,illatok.Az aggodalmam csupán az,hogy ilyen hirtelen lett vége.Pár napja meg majdnem leszakadt a mellem a fájdalomtól.Nagyon félek volt már egy sikertelen terhességem ahol nem is volt tünetem szinte csak ugyanennyi mint most :( Pár napja voltunk kirándulni,igen meleg volt és sokat gyalogoltunk és még a hasam is megfájdult estére.Ez ugye nem okozhatta? Mert kb.a kirándulástól kezdve nincs tünetem.
2012. júl. 9. 17:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ez a tünet miatt aggódás, meg hogy az a szuper, ha a kismama végig hánnya a jövőhetet is, egy baromság.

Akinek van, van, akinek nincs, nincs! Semmi köze a baba egészségéhez. Tudom, hogy aggódsz, persze, megértelek, nekem is volt vetélésem, most meg mindenen parázok, de próbálok gyorsan észhez térni, mert ez sehová nem vezet! Úgysem tudom ilyen mértékben befolyásolni a dolgokat!

Minden rendben van, ne aggódj!

9hkm

2012. júl. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 mizuzizu92 ***** válasza:

hát én mit nem adtam volna azért ha el mulattak volna!

Nekem még most is eléggé sűrűn vannak rosszulléteim soha nem lesz vége .

34hkm

2012. júl. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

19:01es: Ne beszélj butaságokat, bárhol utána kérdezhetsz hogy akinek van vagy sűrűbben és hosszan tartó rosszulléte van, az bizony nagyon jó dolog mert akkor jól véd a placenta. Persze nem úgy kell ezt érteni hogy aki nem hány és nincs rosszul annak beteg lesz a babája vagy ilyesmi. Szó sincs erről! Bizony van akinek van, van akinek nincs. De ha van az csak extra jó.


Kérdező: Ne aggódj! Teljesen természetes hogy a 12. héten elmúlnak a tüneteid. És az sem baj ha hirtelen múltak el. Nagyon sok ismerősöm így volt ezzel. Semmi gond nincs a babával! :)

Boldog Babavárást!

35 hkm

2012. júl. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm :)
2012. júl. 10. 15:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!