Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » HATODIK HETBEN vagyok. Nalatok...

HATODIK HETBEN vagyok. Nalatok mikor kezdodtek a rosszulletek es mben nyilvanult meg?

Figyelt kérdés
2010. jan. 26. 23:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem kb a 8. héten, már azt hittem megúszom. Émelygés a szagoktól, főleg a kávétől lettem rosszul. Alig tudtam enni, 3 kg-t fogytam az elején. Kb a 15. hétig tartott.

A 2. gyerekkel nem is volt ilyen, csak éhségrohamaim voltak az 1. trimeszterben. Hirtelen tört rám az éhség, és ha nem tudtam enni, rosszul lettem. Ezért aztán mindig volt a táskámban egy csoki vészhelyzet esetére.

Az első lány, a második fiú.

Állítólag a lánytól rosszabbul lehet lenni, bár nem mindig, nekem bejött.

2010. jan. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
6. héten hányinger,pont húsvét után volt,azt hittem,gyomorrontás.aztán nem ettem a húst,majd a 10. héten megérkezett a hányás is.kitartott a 18. hétig.
2010. jan. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem volt az egész terhesség alatt. Nem mindenkinek van.
2010. jan. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
13 hetes voltam,mikor kiderült a terhességem(pcos miatt ha nem jött meg honapokig,nem arra gondoltam h terhes vagyok,mert gyakran kimaradt honapokat is)semmit nem vettem észre, semmi tünetem nem volt.ugy vészeltem át az első legkritikusabb honapot,h nem is tudtam róla:D az orvos szerint is kisebb vsodas h ilyen ciklus mellett ez igy összejött nekünk!persze nagy az öröm:) 25KM
2010. jan. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem a 6-7. hétben kezdődött. Hányás, hányinger. Iszonyatos volt. Most már jobb de még a múlt héten is sikerült hánynom. most vagyok 33 hetes. És minden reggelnek örülök amit meguszok. Ja amúgy kislány!
2010. jan. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem a 6. héten kezdődött, hogy ha éhes voltam, rögötn remegni kezdtem, és vert a víz, de kaja nem ment le, így jégkockát szopogattam, míg el nem múlt.

A hányinger a 7. héten kezdődött, és reggelente még ma is tart. A 16. hétig azonban étvágyam nem volt, és bármilyen szag jött, - mosópor, kávé, hűtő, kuka, dezodor, már öklendeztem is. Hányni nem sikerült egyszer sem.

A kávé már a 3. héttől nem ment le, nem okozott akkor még hányingert, de nem esett jól, megcsináltam, és 1 korty után otthagytam. Rá 1 hétre, 4 hetesen pozitív lett a tesztem...

22 hetes km

2010. jan. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
koszonom valaszaitokat!
2010. jan. 27. 09:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!