Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj van? Meddig vannak rosszul...

Baj van? Meddig vannak rosszullétek? Nálatok hogy volt?

Figyelt kérdés
12.héten járok.A rosszullétek a 6.héten kezdődtek és egészen idáig kitolódott,most viszont 2 napja olyan mint ha elvágták volna.Ez azt jelenti,hogy nincs reggeli rosszullétem,nem fáj a mellem,nem irritálnak bizonyos szagok,illatok.Az aggodalmam csupán az,hogy ilyen hirtelen lett vége.Pár napja meg majdnem leszakadt a mellem a fájdalomtól.Nagyon félek volt már egy sikertelen terhességem ahol nem is volt tünetem szinte csak ugyanennyi mint most :( Pár napja voltunk kirándulni,igen meleg volt és sokat gyalogoltunk és még a hasam is megfájdult estére.Ez ugye nem okozhatta? Mert kb.a kirándulástól kezdve nincs tünetem.
2012. júl. 9. 17:36
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Mármint arra céloztam hogy elhalt a magzat és azért nincs tünet..
2012. júl. 9. 17:37
 2/14 anonim válasza:

Nekem is elmúltak a tünetek a 12. hét körül. A mellem még feszül, de már nem annyira, mint azelőtt!! Ne aggódj! Voltál már a 12 hetes uh-on?


15+2 hkm

2012. júl. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
holnap megyek!! nagyon izguloook!!! :( :) és neked is hirtelen lett vége?
2012. júl. 9. 17:57
 4/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha nem görcsöltél és nem véreztél, akkor ne aggódj, valószínűleg azért fájdult meg a hasad, mert kimerültél. Az, hogy egyik napról a másikra elmúlnak a tüneteid még nem feltétlenül jelenti azt, hogy meghalt a babád (barátnőm egy hétig folyamatosan görcsölt, elment a 12. heti uh-ra, ahol közölték, hogy egy hete meghalt a babája). Szóval ne parázz, csak magadnak ártasz azzal, ha ezen idegeskedsz! Inkább gondolkozz pozitívan! Általában a 12. hétre elmúlnak a rosszullétek, kinek így, kinek úgy. Bízzál a babádban, ha eddig nem ment el, talán most se fog. De legközelebb ha kirándulni mész, akkor pihenj sokat, igyál sok folyadékot és vigyázz magatokra!

2012. júl. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Igen, nekem is egyik napról a másikra múlt el az émelygés, meg az állandó fáradtság...amit nem is bántam, de amúgy meg tényleg olyan megnyugtató volt, h ha émelygek, akkor a baba biztos jól van...ez hülyeségnek hangzik, de én így voltam vele. :)
2012. júl. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
sajnálom a barátnődet :( úgy tudom a görcs tényleg nem jó jel.nem barnáztam semmi ilyen,de furcsa szurkálásokat érzek ott ahol a baba van és már a tünetek sincsenek meg szóval a kettő együttese aggaszt..
2012. júl. 9. 18:05
 7/14 anonim válasza:
A szurkálás lehet annak a jele, ahogy tágul a méhed. Én is éreztem olyasmit!! Ne aggódj! Holnap látni fogod, ahogy ott mocorog a pocidban a pici babád! :))
2012. júl. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
az lehet jó jel h nem barnáztam de nem is jelent semmit ezt tudjuk hiszen sajnos mindenféle jel nélkül is itthagynak minket :( de inkább próbálok nem rosszra gondolni!
2012. júl. 9. 18:10
 9/14 A kérdező kommentje:
uancsa neked is köszönöm a biztatást rendes vagy! :)
2012. júl. 9. 18:11
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem a 12. héten úgy múltak el a tüneteim, hogy felébredtem és éreztem, hogy jól vagyok :-) olyan nagyon jó érzés volt jobban lenni, ne állj így a várandóssághoz, élvezd, hogy érkezik a kicsikéd, legyél boldog, minden rendben lesz a vizsgálaton!!
2012. júl. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!