Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22hetes kimamák hogy vagytok?...

22hetes kimamák hogy vagytok? Előfordul még nálatok a rosszullétek?

Figyelt kérdés
2009. márc. 5. 23:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én a 8. hónapban is hánytam:-((

Lehet, Te is a szerencsétlenebb típusba tartozol.

6 hós baba mamija

2009. márc. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bár még csak 20 hetes vagyok, azért válaszolok. A hányós rosszullétek elmúltak, most szédülök, ájulok, 12 órákat alszom. Persze hozzá kell tennem, hogy nagyon alacsony a vérnyomásom.
2009. márc. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Pedig azt hittem már hogy véget érnek a rosszullétek, hányingerek, hányások. Az elejétől kezdve szenvedtem, és azt hittem hogy most már végleg megszünnek ezek a tünetek. :( Amúgy kicsit félek mert eddig nem sokat híztam, sőt fogytam, és hogy ez nehogy ártson a babának.

Amúgy az álmatlansággal hogy álltok? Ti is felébredtek éjszaka? Én ilyenkor órákigk fönt vagyok. :S

2009. márc. 6. 20:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!