Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól lehet szedni a...

Mikortól lehet szedni a magnéziumot?

Figyelt kérdés

Második babámat várom, a kisfiam most volt 1 éves, s a nap végére igencsak már fájdogál a pocakom. (nincs pihi, emelgetés muszáj)ezek jelen esetben mint megoldás kizárt.


20 hetes km


2012. júl. 7. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Magnéziumra szüksége van a szervezetnek nem terhesen is,így akármikortól szedheted,ha úgy érzed. Én ittam a várandósság előtt is hetente 3x pezsgőtabit,most minden nap magnerotot szedek a kemenyedésekre és nagyon jó!

29 hkm

2012. júl. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem a védőnő 14 hetesen mondta, h kezdjem el szedni. Én 2x1 Magne B6-ot szedek.
2012. júl. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Akármikor elkezdheted, de gondolom tudod, hogy a 36. hét után már nem szabad!

40+1 hkm

2012. júl. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor kezdj el szedni magnéziumot,nem kell a drága Magnerot vagy Magne b6, a Magnesii citrici-orvossal kiíratva nagyon olcsó!! 10 szem(1dbz) 150 ft.

Szedheted a terhesség végéig!!! Tapasztalat: ugyan úgy lesznek fájásaid,ugyan úgy időre születhet a baba!! Amíg szükségesnek érzed,addig szedd!!! Még egyszer írom: TAPASZTALAT!!-a kötekedők kedvéért,ha esetleg valaki olyan passzban lenne...


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!!! :-)


Üdv: 3 lányos,9hkm

2012. júl. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!