Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen babakocsit vegyünk?

Milyen babakocsit vegyünk?

Figyelt kérdés
Kislányt várunk, így mindenféleképpen csajos babakocsit keresünk. Több gyerek valószínűleg nem fogja használni. Az ára egyeltalán nem számat, mert a "tökéletes" babakocsit keressük. Télre várjuk a kismanót, így fontos hogy legyen hely a mózesben és könnyen lehesen irányítani, tolni, akár nagy hóban, akár fél kézzel. Tömegközlekedni nem fogunk vele, az autónkba pedig jelenleg bármekkora belefér. Az biztos, hogy sokat fogunk vele sétálni, és a környéken nagyon jók az útviszonyok. Nekem nagyon sokat számít az is hogy hogy néz ki, tudom ízlések és pofonok, de nem szeretném ronda babakocsiban tolni a gyerekemet. A férjem és én is magasak vagyunk, nem tudom ez számít e, és jó lenne ha a baba se lenne nagyon alacsonyan. És a legfontosabb talán az hogy, kényelmes legyen a babának az elején is és majd később is. Igazából még nem kezdtünk el nézelődni, előbb szeretnénk ötleteket, hoyg mégis merre induljunk babakocsi terén. Minden választ előre is köszönök:)
2012. jún. 29. 21:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
szia en ajanlanam a teutoniakat, hogy nezd meg. Mi nemetorszagbol rendeltuk, olyan konstrukciot valaszthatsz ossze magadnak amilyet szeretnel. Ertem a kereket mozest stb. Sok hasznos kiegeszito is van ami passzol hozza. En imadom a mienket nyaron bolygosithato kerekekkel hasznalom telen a hoban pedig a fix nagyokkal en igy rendeltem, hogy legyen egy elso garnitura bolygosithato kerekem is. Csak ajanlani tudom.
2012. júl. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szia, nekünk is Kislányunk lesz, mi ilyet vettünk:


[link]


Jó babavárást!

2012. júl. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!