Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen babakocsit vegyünk?

Milyen babakocsit vegyünk?

Figyelt kérdés
Kislányt várunk, így mindenféleképpen csajos babakocsit keresünk. Több gyerek valószínűleg nem fogja használni. Az ára egyeltalán nem számat, mert a "tökéletes" babakocsit keressük. Télre várjuk a kismanót, így fontos hogy legyen hely a mózesben és könnyen lehesen irányítani, tolni, akár nagy hóban, akár fél kézzel. Tömegközlekedni nem fogunk vele, az autónkba pedig jelenleg bármekkora belefér. Az biztos, hogy sokat fogunk vele sétálni, és a környéken nagyon jók az útviszonyok. Nekem nagyon sokat számít az is hogy hogy néz ki, tudom ízlések és pofonok, de nem szeretném ronda babakocsiban tolni a gyerekemet. A férjem és én is magasak vagyunk, nem tudom ez számít e, és jó lenne ha a baba se lenne nagyon alacsonyan. És a legfontosabb talán az hogy, kényelmes legyen a babának az elején is és majd később is. Igazából még nem kezdtünk el nézelődni, előbb szeretnénk ötleteket, hoyg mégis merre induljunk babakocsi terén. Minden választ előre is köszönök:)
2012. jún. 29. 21:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem nézzétek meg az espiro vector pro 3:1 babakocsit.

Könnyű, trendi, könnyen irányítható,és szerintem szép is.

2012. jún. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

[link]


Ha tehettem volna, akkor ilyet vettem volna.

2012. jún. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Vegyél egy Stokkét. Pont nektek tervezték. [link]

mint az a szép lila vagy az a virágmintás lejjebb.

2012. jún. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
2012. jún. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekünk BRIO SING van, igaz, fiús színben, de nekünk mindenben megfelel, tök jó magas, tágas a mózese is.
2012. jún. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
stokkeval kicsit neccesebb terepen pl vadaspark, ha sok felé akartok menni akkor bugaboo cameleon. van spéci terep-hó kerék is hozzá, teleszkópos a tolókar azaz magasaknak nagyon jó
2012. jún. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
stokke, bugaboo, brio, de nekem a legjobban a graco symbio jött be, azt is vettünk és soha nem bántam meg tökéletes kocsi.
2012. jún. 30. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

[link]


Ennek a funkcióit a hivatalos honlapon meg tudod nézni. Állítható a tolókar is.

Tapasztalatom a hóról nincs benne, még csak 4 hete használjuk. De nagyon jó kis kocsi, egy álom. 6 hónapig kerestem az igazit, és megtaláltam.

A mózes része jó nagy, ringatható, és vettünk hozzá ehhez való mózes tartó állványt, így a baba ebben alszik mellettünk, az ágy mellett.

Minden rész könnyen csatlakozik a vázhoz, és a kocsi ultrakönnyű, egy helyben megforgatható.

2012. jún. 30. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Coletto Austint vennék, rengeteg kérdést írtam ide ki, rengeteget nézelődtem, ajánlottak ezt is azt is, írtak jókat rosszakat, da ez volt az egyetlen kocsi,amiről csak jókat írtak, és eddig mindenki elégedett volt vele. most akciós is ha jól láttam, nekem ha lenne rá pénzem biztosan ilyet vennék a babámnak, de sajnos nincs rá, így marad az előző ami a kislányomról maradt.

[link]

vagy még a Coletto Matteo is szuper

2012. jún. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, megnézünk egy Coletto Austin 4, egy Stokke és egy Bugaboo Cameleon babakocsit, azt választjuk majd amelyik a legjobban kézre esik, legszimpatikusabb élőben.
2012. júl. 2. 18:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!