Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen babakocsit vegyünk? Ti...

Milyen babakocsit vegyünk? Ti milyet vettetek? Nem bántátok meg?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy az alapján kell dönteni hogy milyen helyen lakunk stb...De a gyakorlati része is érdekelne.
2012. máj. 27. 13:17
 1/9 anonim ***** válasza:

nekünk ezek voltak a fő szempontok:

könnyű legyen, kicsire csukódjon,mert be kellett férnie lent a tárolóba, ha valamiért nem volt hely,akkor a 2.ra kellett cipelnem.

Így peg perego veneziát vettünk használtan(mert már nem gyártják).Nagyon jó kis kocsi.Ami még tetszett a chippolino ultra,ez hasonló a veneziához.

Ami még nekem fontos volt, hogy hagyományos legyen, vagyis ne az a vázra pattintható külön részes, hanem olyan,aminek a háttámláját vízszintesig dönthetem.

Több rápattinthatóst megnéztem és valahogy mindegyik billegett a vázon, azt mondták ez normális, de ez nekem nem tetszett.E mellett míg a hagyományosat összecsukod és beteszed a csomagtartóba, a több részesnél a sport részt külön kell mindig elhelyezni a váztól, ráadásul nem csukható össze, és ha egy masszívabb kocsit veszel, akkor annak elég nagy a sport része.Ja és ezekben általában nem tud hason aludni a pici.

Ezek alapján nekünk nagyon bejött a venezia, akárhol elfér, ha szembe fúj a szél, csak megfordítom a tolókart.

De az ultra is hasonló,az is biztos jó kis kocsi.Meg a chippolino max leo is, és az azt hiszem 26ezer körül mozog,ami nagyon jó ár!

De ezek a mi szempontjaink:)

2012. máj. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ABC Design 3 Tec-ünk van!

Én nagyon szeretem.

Mondjuk én mindenhova autóval megyek, és jó nagy a kocsi, tehát elfér, mert nem éppen a legkisebb babakocsi!

Viszont nagyon könnyű irányítani, akár egy ujjal tolva meg tudom forgatni!:)

2012. máj. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az abc tényleg isteni!!!! :)


Nekem Coletto austin A3 volt és imádtam,de ha lett volna rá pénzem Abc-t vettem volna....

2012. máj. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Raf Pol Twist-et ne vegyél,nekünk ilyen van és utálom!Baromi nehéz maga a kocsi,hatalmas még összecsukva is és nagyon nehéz irányítani.Legközelebb tuti nem ilyen lesz,már megbántam ( a színe miatt választottam leginkább-tipikus ostoba női döntés volt :) ).Igazából jót nem is tudok róla mondani,csak hogy szép a színe :).
2012. máj. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

mi ezek alapján döntöttünk:

-rendes nagy kereke legyen, ne bolygós

-télen is tudjak vele közlekedni a 10 centis hóban

-ha bebugyolálom a babát rendesen beleférjen (elég sok babakocsi iszonyat szűk én nem is értem, hogy ki veszi meg azokat...)

Még nem vettük meg, de három fajtát néztem:

[link]

[link]

[link]

2012. máj. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Tényleg mindenkinek más igényei vannak. Az itt felsoroltak nyilván, meg persze a pénztárca.


A mi szempontjaink:


-lehet nagy és strapabíró, nem fogom emelgetni, se cipelni, és nagy a kocsi

- bolygó kerekes legyen

- 3funkciós

- legyen viszonylag nagy kosár alul (ez csak azért h sokmindent be tudjak oda pakolni)


Mi egy Anmar Hilux mellett döntöttünk.

2012. máj. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ABC Design 3Tec-et akartam először, de a Cobra jobbnak bizonyult. Nekem ez a BEST!
2012. máj. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A mi elképzeléseink az alábbiak voltak:

- masszív legyen télen is, nagy kerekei legyenek, bolygósítható és könnyen levehetőek, ha az autóban a hely megkívánja és terepen is jól lehessen vele közlekedni

- legyen mózese, mert újszülött babának ez ideálisabb, mint a majdnem vízszintesig dönthető és elég magas legyen, ne a kipufogógázt szívja a gyerek telibe

-autózunk szülőkhöz, biztonságos legyen a hordozó

-nagy legyen a kosár része, ha a városban kell vennem pár dolgot, ne lógjon a fülemen is szatyor

Mi BRIO SING-et vettünk, jövő hónap végén kerül bevetésre, de eddig nagyon tetszik, remélem a gyerkőcnek is fog. Ja és tömör kereke van, így nem kell fújkálni:)

35 hetes kismama

2012. máj. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

[link]

Mi ilyent vettunk, farmerkek szinut, hasznaltan.

2012. máj. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!