Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bolygókerekes vagy fixkerekes...

Bolygókerekes vagy fixkerekes babakocsit vegyünk?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok a témában? Hallottam mind a két fajtáról pozitívumot, de nem tudok dönteni!
2011. júl. 19. 17:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp bolygókerekest! Babakocsival közlekedő anyukaként nem is tudnék semmilyen pozitívumot mondani a fix kerekesről. Nővéremnek volt egy darabig, de kanyarodni, főleg szűk helyen, pl. boltban, szűk járdán kész kínszenvedés volt, arról nem is beszélve, hogy ilyenkor mindig nem kellett emelni a kocsit elejét, babástól, mindenestől. Szóval amint alkalma és pénze volt rá, le is cserélte olyanra, aminek elöl bolygókereke van.

Ha esetleg attól félsz, hogy a bolygókerekest nehezebb irányítani, mert pl. egyenetlen talajon forognak a kerekei, vagy megbicsaklik, nekem nemigen volt még ilyen gondom. Ezen inkább a nagyobb kerék segít, és nem az számít, hogy bolygó vagy fix. És persze van olyan bolygókerekes, aminél fixálható is egy mozdulattal, és így mindkét eset meg van oldva.

2011. júl. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút egyetértek az első válaszolóval. Nagy kereke legyen, és az bolygós.

:)

2011. júl. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk (3) nagy kerekű bolygósítható/fixálható kocsink van! Ha akarom bolyong, ha nem akarom, akkor nem (ez általában nehéz terepen szokott lenni)!

Semmi pénzért nem vennék fix kerekűt!!!

Tényleg az a legszerencsésebb, ha olyat veszel ami bolygósítható és fixálható is!

2011. júl. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszoló mindent leírt. Mindenképpen bolygókerekest!!!

ÉN ellenérvként eddig csak azt hallottam, hogy a bolygósat nehéz irányítani, de ezen mindig nevetek. Lehet, hogy fix kerék után fura, de kb. 2 perc alatt megszokható, megtanulható.


Ahogy nézem a fixkerekes babakocsis anyukákat... a legapróbb irányváltoztatáshoz is emeni, pöccinetni kell a kocsit, kész kínlódás. Hogy mi a jó ebben???

2011. júl. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szóval egy szó mint száz, bolygókerekest jobb venni! Köszönöm a válaszokat!
2011. júl. 19. 17:56
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

csakis bolygókerekest!!

nem is tudom miért lehet kapni azokat nagy batár fixkerekes babkocsikat

2011. júl. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagy kerekű,ha lehet 3 kerekű és bolygós!!!Mint pl.ez:


[link]

2011. júl. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bolygokerekeset, fixalhatot.
2011. júl. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!