Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bolygókerekes vagy sima...

Bolygókerekes vagy sima kerekes babakocsit?

Figyelt kérdés
A kérdés egyértelmű melyiket vegyük? Melyik jobb és mért?
2011. ápr. 14. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Bolygókerekest vennék. Egyértelműen könnyebb kanyarodni vele, praktikus.
2011. ápr. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én sima kerekeset vettem, de megbántam. Tehát egyértelműen bolygókerekes.
2011. ápr. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bolygókerekes. Régebben tologattam a barátnőm kisfiát nem bolygókerekes kocsijuk van és bizony lefáradtam egy fél órás sétától.
2011. ápr. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
először simát vettem,meg is bántam.vettem egy bolygóst,ami nagyon jó.fél kézzel is tudok kanyarodni vele.
2011. ápr. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

En bolygosat vettm mindketszer.

Telen ha nagy ho volt lefixaltam, mert ezt tanacsolta a babakocsi szervizes ismeros.

En fix kerekeset nem vennek.

2011. ápr. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Csakis bolygókerekest.

Már az első kocsink 11 éve az volt.

Szoktam nézni, egy sima beforduláskor mit össze szerencsételenkednek azokkal a fix kerekes batár babakocsikkal, sosem értettem, hogy miért éri meg ezen spórolni:-(((

2011. ápr. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
bolygós!! egy darabig volt cserebabakocsink, míg a miénk szervizben volt, hát, nem mondom kijött az ínhüvelygyulladásom! alig vártam, hogy visszakapjuk a miénket!! nem lehet vele kanyarodni, nem lehet kátyút kikerülni nyomkodás, igazítás nélkül. egy icipici kanyarban is nyomkodni kell a tolókart, hogy be tudj fordulni. a bevásárlásról ne is beszéljünk...
2011. ápr. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A simát sokkal könnyebb tolni és kanyarodni se rossz. Van mind a kettő nekünk: otthonra bolygós a kicsi lift miatt, anyuhoz sima kertvárosba. Stabilabb masszívabb a sima kerekes és sokkal de sokkal jobban rugózik.
2011. ápr. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!