Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magán orvos vagy sztks orvos?

Magán orvos vagy sztks orvos?

Figyelt kérdés
Hatalmas dilemmában vagyok a párommal!Nektek mi a tapasztalatok,hogy menjek magánorvoshoz vagy csak járjak az sztkban a dokihoz?Mennyibe kerülnek most a vizsgálatok a magándokinál és mennyi a szülés?Szerintetek mit tegyek?
2012. jún. 29. 11:26
1 2 3
 21/23 Fanina ***** válasza:

Hát szerintem mi is maradunk a sztk-nál,nekünk is első baba,majd aztán kiderül hogy viselkednek vagy hogy jól döntöttünk-e,de szerintem mivel nincs semmi gond a terhességemmel,így nem fogunk fölösleges pénzt kidobni,amit egy sztk-ás orvos is megcsinál!!

Szio

2012. jún. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Szerintem,ha magándokit választasz fontos a jó választás is.

Az én orvosom olyan volt,hogy éjjel 4-kor lehetett hívni telefonon,és mikor elnézést kértem,még ő szabadkozott,hogy ne vicceljek már.

Végig mellettem volt,folyamatosan segített,megúsztam gátmetszés nélkül például,ami sztk-s orvossal biztosan nem így lett volna.

Egy szóval mindenben,még kisebb apróságokban is éjjel-nappal számíthattunk rá.

Nekem ez megért ennyit,hogy nem arra emlékszem,hogy 3 órát ültem az sztk-ba,x orvos milyen bunkó volt,y szülésznő rám se bagózott,hanem arra,hogy fantasztikus emberek vettek körül nem csak szakmailag,de emberileg is.

Az életben egyszer,kétszer,háromszor szül az ember,voltam olyan önző,hogy ezt megengedtem magamnak,és életem egyik legjobb döntésének tartom.


persze,sztk-ban is vannak normális orvosok,de engem nagyon elriasztott volna,hogy nem tudok kinek a kezei alá kerülök,biztosan lett volna gátmetszés,nem lett volna velem a doki éjjel órákat,hanem az utolsó 10 percre be esett volna.

Mindenki maga dönt,ha megengedheted magadnak,hogy 100-150 e ft-ot ráköltesz,akkor keress egy rendes dokit,akire bármikor-bármiben számíthatsz.Mert sajnos,a probléma nem jelenti be magát előre,és ha gond van,akkor már sokkal nehezebb orvost találni a vége felé..


Minden jót!

2012. jún. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a választ!Sokat segítettetek :)Boldog babavárást nektek csajok :)
2012. jún. 30. 10:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!