Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyibe kerül nálatok a...

Mennyibe kerül nálatok a magán terhes gondozás? Mármint az orvos?

Figyelt kérdés
Fogok járni rendszeresen amikor kell a védőnőmhöz, de magán orvoshoz szeretnék járni. Ilyenkor mennyit kell fizetni? Az alap vizsgálati díjat? Vagy valami pluszt is? Milyen gyakran kell hozzá járni, úgy hallottam havonta. Miskolci vagyok, de úgy tudom nem csak a térség, de még orvosa is válogatja az árat, ezért kérdezem, hogy egy átlagot tudjak vonni.
2011. jan. 7. 12:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Szia!Én Békés megyei vagyok,az orvosom minden alkalommal 5000Ft-ot kér.A rákszűrés 7000.Itt nagyjából ennyiért rendel mindenki.4 hetente járok hozzá,minden ő csinál az ultrahangokat is.A 36. héttől hetente kell mennem,39. héttől 2 naponta a 40. héttől naponta.Viszont a 36. héttől nem kell fizetnem neki.A szülésért nem kér semmit,annyit adunk amennyit gondolunk.

38hkm

2011. jan. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

ZAla megyei vagyok és ahová én járok, 2000 ft-ot fizetek és minden uht is ő csinál

2011. jan. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én Miskolcra jártam, 5500 Ft-ot fizettem. Nem csinált a magánban UH-t, hanem csak a kórházban. Havonta jártam (mindig csaltam 1 hetet, így legalább eggyel kevesebbszer mentem :-))
2011. jan. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségeteket. Én jövő héten megyek először, és eddig csak fogorvosom volt magán, ezért nem tudtam mire készüljek. Ugyanis azt nem engedhetem meg magamnak, hogy bármennyi is legyen kifizetem, de a kirendelt orvosom pedig állandóan változik, és van aki fiatal és normális, de van aki öregebb és ...
2011. jan. 7. 13:13
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Pest megye 8ezer a rendelés, 10ezer a terhesgondozás
2011. jan. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szabolcsi vagyok 10.000/alkalom.Érdekes,hogy ti milyen alacsony árakat írtok,itt nálunk a legtöbb orvos ennyiért dolgozik.
2011. jan. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

szia Győr:

egy vizsgálat 8 eze forint, nagyon szép tiszta minden puccos, citóval 9000, a viszgálatban minden benne van, uh is! ez a terhesvizsgálat, leletet is ad,nem kell külön menni máshova. Szülés tarifája nincs, nem is kér semmit .Havonta kell járni,előtte nap védőnőnél a szokásos súly-pisi-vérnyomi. De bármi van soron kívül fog ingyen,ha bent van a kórházba akkor oda is bemehetek ha baj -gon d bármi van

2011. jan. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Kecskemét. 6000 Ft a terhesgondozás. Rákszűréssel 8000. Mindig van UH is. Havonta jártam, a 28. héttől 3 hetente. 36. héttől NST után mindig megkeresni őt a kórházban. Olynakor nem fizetek neki. Bent a kórházban furán jönne ki. Nem is kérte még olyankor sosem.

SZülésért az elsővel 50 ezret adtunk. Talán majd most is akörül. De nem mond összeget, és konkrétan pénzt sem kért.

2011. jan. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi off!

Kedves Utolsó!

Megírnád,hogy Kecskeméten kihez jársz? Meg vagy vele elégedve! Mi nem sokára tervezzük a babát, és már az előtte lévő vizsgálatokat is azzal a dokival szeretném csináltatni, akinél szülni fogok! Egyenlőre keresgélek!

köszi

2011. jan. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Pest : 8000 a terhes gondozás
2011. jan. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!