Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyibe kerül nálatok a...

Mennyibe kerül nálatok a magán terhes gondozás? Mármint az orvos?

Figyelt kérdés
Fogok járni rendszeresen amikor kell a védőnőmhöz, de magán orvoshoz szeretnék járni. Ilyenkor mennyit kell fizetni? Az alap vizsgálati díjat? Vagy valami pluszt is? Milyen gyakran kell hozzá járni, úgy hallottam havonta. Miskolci vagyok, de úgy tudom nem csak a térség, de még orvosa is válogatja az árat, ezért kérdezem, hogy egy átlagot tudjak vonni.
2011. jan. 7. 12:54
1 2
 11/15 TKI Ibolya ***** válasza:
100%
Én is Kecskeméti vagyok nekem 10000 forint egy vizsgálat, viszont nekem nem kell járnom ultrahangra a kórházba.Soha nem kérdeztem meg hogy mennyit szeretne a doki annyit adtunk amennyit tudtunk.Első gyereknél 20000 a másodiknál 30000 adtunk most jön nem sokára a harmadik azt még nem tudom.
2011. jan. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Szintén Sz-Sz-B megyéből.Igen nagyon drága nálunk-én Nyíregyházán 10.000 Ft-ot hagytam ott alkalmanként, vizsgálat, uh, és egy fotó.

Orvosváltás

Debrecenben ugyanez,sőt több, mert vizelet vizsg., vérnyomás mérés, szívhang 5000 Ft.

Erről ennyit.

2011. jan. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

TKI Ibolya:


KIhez jársz?

2011. jan. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 TKI Ibolya ***** válasza:

Bocsi hogy most válaszolok.Én Dr Steinmetz Györgyhöz járok.

18 éves korom óta ő az orvosom.Én csak jót tudok róla mondani.Az előző két babámat vagy éjjel vagy ünnep napon szültem és mindig ott volt nagyon hamar.Bármikor felhívhatóm, én még a nyaralása alatt is beszéltem vele.Alapos,lelkiismeretes.A harmadik babám előtt volt két elhalt terhességem és ő tartotta bennem és a férjemben a lelket,vigasztalt minket amikor el voltunk keseredve.Múltkor mondtam neki,hogy nem érzem a babámat lábbal mozogni és negyedóráig csak a lábait vizsgálta ultra hangon, de semmi gond nincsen.Mellesleg azóta akkorákat rúg a lábával,hogy majd kilyukad az oldalam( jó érzés).Én csak ajánlani tudom!!!

2011. jan. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én is kecskeméti dokihoz járok(Pétervári)6ezer volt rákszűrés+uh+vizsgálat együtt.
2011. jan. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!