Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Missed Ab. után kell adni...

Missed Ab. után kell adni valamit az orvosnak (magán orvos), utána meddig kell várni h újra béby legyen?

Figyelt kérdés
Ma voltam uh-n nincs szívhang úgyh sajna elment a babuci, pedig nagyon várt baba volt, 9hetes voltam!
2010. aug. 12. 10:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnálom ami történt.

Nekem is elhalt az első terhességem.

Mikor műtöttek a többiek akikkel egy szobában voltam 5000-et adtak. Így én is adtam.

2 hónapra rá terhes lettem. Meg is született a fiúnk.

Utána megint terhes lettem. Elvetéltem, de megint művi úton fejezték be. Ekkor már nem adtam semmit.

2010. aug. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

èn nagyon hála pénz ellenes vagyok.

Ha ezt a mütétet a munkaidején kívül csinálja akkor esteleg. De ha munkaidö alatt akkor semmi esetre sem.

A szülésnél kicsit azért értem meg mert ott ha éjszaka álmából riasszák fel, akkor nema 2 szép szeméért kell fel hanem azt meg kell fizetni. igaz cserébe egy aprócska számlát kiállíthatna.

2010. aug. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom, ami történt.:( Én azt hiszem, adnék pénzt a helyedben, de nem sokat, ahogy az első is írta, 5000 szerintem bőven elég. Úgy tudom, hogy utána talán három hónapot kell várni, hogy újra próbálkozhassatok, de ez bizonytalan, kérdezd majd meg inkább az orvost. Minden jót Neked, és kívánom, hogy minél hamarabb újra babát várj, és ha eljön az ideje, kezedben is tarthasd majd a picikédet!
2010. aug. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen én is teljesen el vagyok keseredve, de próbálok nem befordulni!Úgy gondolom h adok 10000ret!

Aztán remélem még idén kapok egy második élő erős egészséges babát!

2010. aug. 12. 11:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is 10000-et adtam tavaly.8 hetes koromba volt nekem is vetélésem!Sajnálom a dolgot,de ne félj"egyszer üt a ménykű":)Én ugy tudom fél év a javasolt várakozási idő,mi egy évre rá próbálkoztunk és rögtön sikerült is:)Most 26 hetesek vagyunk:)Sok szerencsét!:D
2010. aug. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sajnálom, ami veled történt.

Én is átestem rajta sajnos 2x. Fogadott dokim volt, először 15.000 Ft-ot kapott, másodjára csak 10.000-et.

Mindkét esetben azt mondta, hogy várjunk fél évet, de nem bírtuk és 3 hónap után el kezdtünk próbálkozni, de mindkétszer 3-jára sikerült, így végülis a 6. hónapban jött össze. Hálistennek most 3.-jára sikerült, mert itt rugdos a hasamban a Picúr.

2010. aug. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válszokat!

A végen nem lett missed ab. , hanem spontán vetélés..., nem kívánom senkinek!

Azt mondta a dokim h mivel nem kellett kaparni ezért nagyon hamar helyre áll a rend, tegnap már nagyon szépnek találta a méhemet! Októberben már próbálkozhatunk!

Remélem minden rendben lesz,mert nem szeretném még egyszer átélni ezeket a napokat!

2010. aug. 18. 17:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!