Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Öntenétek belém egy kis...

Öntenétek belém egy kis lelket? Nagyon el vagyok keseredve! Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Tegnap már másodszor mondták az uh vizsgálaton, hogy a babámnak tágult, echodens belei vannak, ezért el kell mennem genetikai tanácsadásra a sotéra. 29 hetes múltam. Ez vagy elmúlik, vagy nem, amíg meg nem születik, nem lehet mit csinálni. Annyira aggódom, mitől lehet ez? Miért nem inkább nekem van bajom?!
2012. jún. 29. 08:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Egyszer volt már egy hasonló kérdés, nézegettem a neten pár oldalon, ott azt írták (nőgyógyász is közte) h ezek a "jelenségek" az esetek nagy részében felszívódnak és nem okoznak gondot. Hasonlóak, mint pl. az agyi ciszták, amik nagy százalékban eltűnnek a terhesség végére.

2012. jún. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, én is olvastam ilyesmit is, csak akkor miért kell tovább mennem más vizsgálatra, ha ez ártatlan dolog?
2012. jún. 29. 08:57
 3/11 anonim ***** válasza:
Mert biztosra mennek...hogy mi ez pontosan; van -e , lehet-e komolyabb baja tőle stb. Reméljük nem lesz semmi gond!
2012. jún. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én is csak ebben bízom, köszönöm a válaszod! Csak ez a bizonytalanság kikészít, nem tudom, hogy a hátralevő bő 10 hetet így hogy lehet kibírni.
2012. jún. 29. 09:04
 5/11 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz, -és bár nem tudom- de át tudom érezni! csak az vigasztaljon h az esetek nagy részében "vaklárma"!
2012. jún. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

Szia!

Én nem tudom hogy ez miért alakul ki, de találtam neked egy másik kérdést ahol anyukák nyugtatják egymást.

Kívánok minden jót!:)

2012. jún. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek! Én is próbálom magam ezzel nyugtatni, az elmúlt két hétben ez ment is, de a tegnapi vizsgálat megijesztett, mert nem múlt el. Nem tudom hogy lehet ennyire félteni Valakit, akit nem is ismerek...pedig mindent megadnék érte, hogy semmi baja ne legyen!
2012. jún. 29. 09:18
 8/11 anonim ***** válasza:

Gondolom kivizsgálják, múló, vagy maradandó a baj, tudják hogy ha gondd van, akkor esetleg még a pocakban meg lehet műteni, vagy miután megszületik rögtön, hogy minél előbb orvosolják.


Örülj neki hogy körültekintő a doki, és mindig kérdezd hogy mit lehet tenni ha baj van, hogy ne bizonytalanságban szenvedj!

2012. jún. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem lehet ezen segíteni, csak ha megszületett. Megkérdeztem mindent, de bizonytalanság van, mert ennek csak akkor vizsgálható az oka, ha már kibújt a pici. De szerinte általában ez elmúlik magától.
2012. jún. 29. 09:27
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia!Mi történt Veletek azóta?Mostanság kellett megszületnie,ugye?
2012. szept. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!