Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Öntenétek belém egy kis...

Öntenétek belém egy kis lelket? Nagyon-nagyon el vagyok keseredve.

Figyelt kérdés

nemrég együtt izgultunk a pozi tesztért, és az is lett. Tegnap a betöltött 6. heten itthagyott a kisbabám.:(

van egy kisfiam már, azt hittem velem ez nem történhet meg.

jó lenne, ha írna valaki, aki vetélés után, hamar terhes lett, jó lenne egy kis biztatás. spontán vetélés volt, lehet, hogy nem is kell műtéttel befejezni, hétfőn csinálnak új vérvizsgálatot, ha teljesen kiürült a hcg nem kell küret. kaptam méhösszehúzó cseppeket is. Ti mennyit vártatok a következő terhességgel?

köszönöm, ha válaszoltok!


2011. febr. 16. 12:32
 1/10 Twilight1980 ***** válasza:
100%

Szia!

Figyi..nekem volt egy 8 hetes elhalt terhességem a lányom után 3 évvel.El kellett mennem e.ü. kaparásra április 9-én.Május 25-én pozitív lett a tesztem a kisfiammal.Azért csináltam tesztet,mert nem jött meg,mire a doki mondta,hogy meg kell jöjjön.Úgyhogy ne add fel.A fiam most 7. éves..:)Azóta volt 2 vetélésem..,de úgy kell felfogni,hogy a természet tudja a dolgát..:)Próbálkozzatok nyugodtan..:)Jön a baba,ha jönnie kell..:)

2011. febr. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom :(( Kitartás neked. Hidd el, minden rendben lesz. Az unokatestvérem 8 hetesen vetélt el, 3 hónap múlva újra terhes lett, már meg is van a bébi. Egy barátnőm babája 5 hónapos terhes korában halt meg, neki fél év múlva újra lett, neki is megszületett már! Kitartás!!
2011. febr. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom. Bár én még nem voltam terhes, csak szeretnék az lenni, így tanácsot tapasztalan hiányában nem tudok adni. De lelket önteni remélem igen :)) Szóval biztos, nagyon rossz érzés, de hidd el, hogy hamarabb összejön a baba újra, mint gondolnád és újra végig élhetet a terhesség mind a 9 hónap gyönyöreit :))
2011. febr. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Elveteltem,rakovetkezo honapban ismet terhes lettem,1eves a lanyom:)

kitartas.

2011. febr. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom:( Nekem is van egy kisfiam,a kistesó a második hónapban összejött de 6hetsen elvetéltem,nem kellett műtét! Ez volt októberben. Mi most döntöttünk úgy,hogy újra nekivágunk! Az én orvosom,egy hónapot szünetet mondott,azután újra próbálkozhattunk(volna)!
2011. febr. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm!

komolyan mondom, máris jobb egy kicsit.:)

nem is sok idő van szomorkodásra a 2 éves rosszaságom mellett, de belül azért örlődöm....biztosan oka volt, valamiért nem születhetett meg, de remélem hamar összejön megint és ő már erősebb lesz.

2011. febr. 16. 14:36
 7/10 A kérdező kommentje:
Aki olvassa esetleg, rá 2 hónapra sikerült újra teherbe esni, ma már 2 hónapos a kislányom:)
2012. márc. 7. 04:31
 8/10 anonim ***** válasza:
Szivbol orulok, sok boldogsagot! :)
2012. dec. 1. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
De jó
2014. dec. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy (voltál)?
2014. dec. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!