Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ingával bejött nektek amit a...

Ingával bejött nektek amit a baba nemére "jósolt "?

Figyelt kérdés

Azt is megmutatta ,hogy eddigi gyermekeim milyen nemüek emiatt számomra egészen hihető a dolog ,de csak most pár napja ingázok kiváncsi lennék előre is ilyen ügyesen mutatja -e,de majd kiderül.:)

15hkm



2012. jún. 27. 13:59
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
nem jött be. humbuk.
2012. jún. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

KLeopátra89 :D Ez tetszett a magvait...:DD

Igen én is úgy hallottam elsőre ,hogyha kileng akkor fiúcska ha köröz akkor kislány .Ezek szerint az az igazi ..már nem is tudom,hogy mi alapján néztem na majd most újra megnézem mert teljesen összezavarodtam már .:)Eddig ahogyan látom sokaknak bejött.Ti ,hogy csináljátok azt ,hogy megmutassa az eddig meglévő gyermekeiteket ? Külön külön "kérdeztek"vagy az ingát hagyjátok ,hogy egymás után válaszoljon ?Kéz fölé pontosan hova teszitek?

2012. jún. 27. 20:50
 23/26 anonim ***** válasza:

Mi is megcsináltuk a terhesség elején fiút mutatott :) és az is lesz :)

de amiért leginkább hiszek benne az az, hogy Anyukámnak és Apukámnak egyformán megmutatja mindhárom gyerekét visszamenőleg, és ugyan ott áll meg mindkettejüknél, szerintem ez több, mint véletlen egybeesés :)

28hkm

2012. jún. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Sztem is több mint véletlen :)A vörös káposztásat is megcsináltam ma ugyanaz lett az eredmény :D
2012. jún. 28. 20:05
 25/26 anonim ***** válasza:

20-as vagyok

Nálunk a férjemnek meg se mozdult az inga, nekem bezzeg mutatta mind a 3 gyereket. Hmmmm....izé..... :D

2012. jún. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Nekem is bejött ,csodás kis krapekom van :D
2015. aug. 5. 00:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!