Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ingával bejött nektek amit a...

Ingával bejött nektek amit a baba nemére "jósolt "?

Figyelt kérdés

Azt is megmutatta ,hogy eddigi gyermekeim milyen nemüek emiatt számomra egészen hihető a dolog ,de csak most pár napja ingázok kiváncsi lennék előre is ilyen ügyesen mutatja -e,de majd kiderül.:)

15hkm



2012. jún. 27. 13:59
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
bocsánat 7/10!
2012. jún. 27. 14:11
 12/26 anonim ***** válasza:
Én eddig fordítva tudtam: Ha köröz akkor lány, ha kileng, akkor fiú.Viszont hallottam már így is. Ezért nem is merem megcsinálni:(
2012. jún. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Nekem bejött: először kislányt mutatott(már 2 éves),majd kisfiút(még a pocakban van:). 3.-at nem tervezünk,de azért kivártam,hátha... És sokat kellett várni,de ismét kislányt mutatott.Ez majd még kiderül :)

Én mondjuk hiszek az ilyen dolgokban.

A férjem nem,neki először fiút is mutatott :D Hát ki tudja a mai világban hova potyogtatta el a magvait, csak nem tud róla :D

2012. jún. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Off: Én is úgy tudom hogyha köröz akkor lány, ha kileng fiú,nekem így lett jó :)
2012. jún. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
ha köröz lány ha ide oda leng fiu
2012. jún. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Barátnőm anyukája csinálta meg nekem, és eddig úgy néz ki bejön. :) Bár én nem hiszek benne, véletlen lehet. :) Kislányt mutatott és az ultrahang szintén. :) Biztosat szülés után tudok mondani. 28hkm
2012. jún. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
A kezem felett kileng, és tényleg kisfiam van. A hasam felett először kilengett, majd elkezdett körözni. A pocaklakó nemét még nem tudjuk, de ezek szerint az inga is gondolkodik erősen:-)))
2012. jún. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Anno a Győzikében láttam ezt mikor a Beának csináltak és kedvet kaptam hozzá. Két lányom volt akkor és nagyon akartam fiút. Hát kipróbáltam és fiút mutatott nekem is férjemnek is.(a lányaimat is kimutatta). Aztán sokaknak megcsináltam akiknek már van, hogy mit mutat és valóban kimutatta nekik. Annyira akartam hinni neki, hogy belevágtunk és a kinai ellenére ami lányt jósolt (lányokat el is találta egyébként) belevágtunk és azóta már megszületett a kisfiúnk. :)) :P Viszont akkor egyszerre voltam terhes a barátnőmmel, neki egy lánya volt azt kimutatta, utána fiút mutatott neki is de lánya lett.
2012. jún. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
én 2 év alatt vagy 3x ingáztam és mind a 3x fiucskát mutatott, pedig csak most várom az elsöt és 34 hetes vagyok. vhogy a jövöbe is belemutatott,de persze lehet h csak véletlen.
2012. jún. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Az elsővel nem próbáltam, a másodiknál lányt mutatott, fiú lett, most a harmadiknál megint lányt mutatott és lány. Tehát 50-50% :D Ekkor már terhes voltam és pocak felett csináltuk.

De mikor a kezemen ingázott egy ismerősöm még a terhességeim előtt akkor azt mondta, hogy 2 fiam lesz és egy lányom. Ez így is lett. :)

2012. jún. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!