Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit hallottatok a baba nemének...

Mit hallottatok a baba nemének ingával való meghatározásáról?

Figyelt kérdés
Tegnap hallottam, hogy ha egy nyakláncot/fémmedált zsinóron a pocakunk fölé lógatunk vagy körben, vagy ide-oda kezd el mozogni. Ha körbe megy lányt várunk, ha ide-oda akkor fiút. Állítólag mindenkinek bejön :) Én 13 hetes vagyok, még nem tudom kit várok és erőteljesen körbe-körbe kezdett mozogni. Esetleg ha van kedvetek kipróbáljátok és elmesélitek a tapasztalataitokat? Főleg annál lenne érdekes aki már tudja a gyerek nemét. Tényeg meglepő, nem gondoltam volna, egész nagy erővel leng a medál. Én bőrnyakláncon lévő fém (nem nemes fém) medállal csináltam.
2009. aug. 16. 09:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A pontos ingázáshoz egy jegygyűrűt kell aranyláncra akasztani és úgy megnézni.Ha kört ír le lány,ha oldalra inog akkor fiú.Ezt meg lehet csinálni a pocak fölött is,és a jobb kéz fölé tartva pedig meg lehet nézni hogy hány gyerek lesz összesen és hogy azok milyen neműek lesznek.Megmutatja a már meglévőket is.

Mi teszteltük.Mikor terhes voltam fiút mutatott,az UH lányt mondott, fiú lett.Szomszédasszonynak fiút mutatott,ott az UH is azt.Anyukámnak megnéztük hogy megmutatja-e hármunkat,és abban a sorrendben mutatta ahogy megszülettünk.DE ha egymásután csináltuk ellenőrzésképp már mást mutatott,szóval ha meg is csinálod ne éld bele magad,mert szerintem ez egy jó szórakozás,minthogy valós is legyen.Az hogy nálunk működött,szerintem csak mázli...

2009. aug. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
van ilyen, de szerintem ez butaság, lutri az egész
2009. aug. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Én azért hiszek benne. Anyukámnak megmutatta sorban, ahogy következünk a tenyere felett. Fiú, lány, fiú.

Nekem 3 gyermeket mutatott lány, lány, fiú sorrendben. Az első már bejött. A hasam fölött is lányt mutatott, mikor kismama voltam.

2009. aug. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kisfiút mutatott, és 1000% hogy kislányunk lesz. :) De hallottam hogy van akinek bejött. Minden esetre nem szabad tutira venni.

Gratula a babához!

32 hetes pocakos

2009. aug. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon sok emberen kipróbáltam és mindenkinek azt mutatta ami van neki. Nekem is megmutatta a 2 lányt és 3.-ra fiút mutat. Ma szellemcsikos amit teszteltem, jó lenne ha most is igazat mutatna az az inga. :-)
2009. aug. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
79%

Bocs az off-ért: Hogyan határozzátok meg, hogy hány gyereketek lesz előre, s milyen neműek?

Köszönöm!

2009. aug. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
79%
Bocsi az off-ért, de mi az hogy mindegyik nemét megmutatja? Megcsinálom egyszer majd... mégegyszer majd...mégegyszer?
2009. aug. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
79%
Nekem kisfiút mutatott és tuti lány lesz. Ugyanígy a kínai naptár is fiút jósolt. Azt hiszem, én ezek után nem hiszek ilyenekben. :)
2009. aug. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
79%

Nekem is lányt mutatott, és fiam lesz!!

A kínai naptár viszont bejött...

2009. aug. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én is karikagyűrűvel ismerem ezt az ingázást, de nekem bejött. Elsőre lányt mutatott, aztán fiút. Első terhességem sajnos vetéléssel végződött, de most másodikra fiút várunk és több babát nem is szeretnénk. Szóval eddig stimmel.

De sok mindenkit ismerek, akinek bejött, lehet hogy véletlen, nem tudom, mert én sem nagyon hiszek egyébként az ilyesmiben, de nálam működött.

2009. aug. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!