Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit hallottatok a baba nemének...

Mit hallottatok a baba nemének ingával való meghatározásáról?

Figyelt kérdés
Tegnap hallottam, hogy ha egy nyakláncot/fémmedált zsinóron a pocakunk fölé lógatunk vagy körben, vagy ide-oda kezd el mozogni. Ha körbe megy lányt várunk, ha ide-oda akkor fiút. Állítólag mindenkinek bejön :) Én 13 hetes vagyok, még nem tudom kit várok és erőteljesen körbe-körbe kezdett mozogni. Esetleg ha van kedvetek kipróbáljátok és elmesélitek a tapasztalataitokat? Főleg annál lenne érdekes aki már tudja a gyerek nemét. Tényeg meglepő, nem gondoltam volna, egész nagy erővel leng a medál. Én bőrnyakláncon lévő fém (nem nemes fém) medállal csináltam.
2009. aug. 16. 09:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Azt hogy hány gyerek lesz/van és sorban milyen neműek,úgy lehet megnézni hogy a jobb tenyér fölé,vagy a kéz-él mellé kell tartani a gyűrűt,a legelső gyermeket mutatja először,ha annak meg van a neme,meg kell állítani az ingát,majd megint odatartani,ezt addig ismételni még kileng az inga.Ha már nem leng több gyerek nem lesz...megjegyzem a barátomnak öt gyereket mutatott a feleségének meg csak 3-at,ebből 2 már megszületett,legalábbis a feleségétől...Szerintem is csak egy jó muri,baráti összejöveteleken jó szórakozás,de semmi több:)
2009. aug. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Köszönöm szépen a választ, aranyos vagy! Csak azért kérdeztem, mert a nem meghatározására már hallottam a karikagyűrűs változatot, de a gyerekek számára még nem, s csak tudni szerettem volna! :):P:)

Szép napot!

2009. aug. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Azért kipróbáltam ... hihetetlen. Két alkalommal kilengett, s harmadszorra meg sem moccant! :)
2009. aug. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Csak hogy tudjatok róla... Nekem úgy tűnik bejött :)
2009. aug. 17. 15:14
 15/15 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.

Na bejött kérdező?

Nekem akkor az a baba elment de két hónapjára megint babás lettem és bizony fiam lett. 19 hós. :)

2012. febr. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!