Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34+5 hetes kismama vagyok. Ma...

34+5 hetes kismama vagyok. Ma voltam dokinál, és a méhszájam C1111. Szigorú fekvést mondott legalább 2 hétig. K?

Figyelt kérdés
Azt mondta ezt mindenképp kikell, hogy húzzuk, hogy meg ne szülessen a baba, mert akkor ugye koraszülött lenne. Felírt nekem az orvos a Magne B6-ból napi 4X2-t, és szeretném Juvita magnéziummal helyettesíteni, mert az olcsóbb, és ugyanúgy van benne B6 vitamin is. Viszont a juvitának nagyobb a magnézium tartalma. Valaki szedett már így hasonlóképpen kiváltva az egyiket a másikkal? A másik kérdésem meg az lenne, hogy meddíg lehet így még "kihúzni"?
2009. júl. 7. 18:20
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Végül ma vett nekem a párom Magne B6-ot:) Amúgy aug.13-ra vagyok kiírva,de az uh szerint aug.8-as eredmények voltak.
2009. júl. 9. 20:38
 12/25 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem megírni,hogy az AEK-ban fogok szülni. Pakolni sajnos most én nem pakolhatok semmit,pedíg az volt betervezve,csak ügye feküdnöm kell folyamatosan...:(
2009. júl. 9. 20:43
 13/25 anonim ***** válasza:
Na szióka! Mi ujság??? Egyben vagy még? :) Holnaptól felköthetjük a gatyónkat,mert jön a kánikula,nekem nehezebb mert a gyerkőcömnek nem mondhatom hogy ülsz a szobádban mert anyának pihenni kell. ha lemegyek vele a játszótérre,akkor egy óra ücsörgés után olyan a lábam mint a mamuté. Ada.
2009. júl. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
vagyis a szintén 34 hetes,vagyis már 35 :)
2009. júl. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Szia! :)


Nekem,mióta nem dolgozom már egy hete,meg fekszem egy csomót,így lement a duzzanat a lábamról,és már nem is zsibbad..:) Legalább ennyi jó van a fekvés miatt:)


Pakolászni,meg mosni csak elkezdtem,mert nem bírok folyamatosan csak feküdni,meg ha a páromra várnék,akkor csak ideges lennék,ha nem csinálja... :)


Lassan,de biztosan csak meglesz majd minden...legalábbis ebben reménykedem..:)

Meg abban is,hogy hagy majd nekem még időt a kis szaros,és még bent akar maradni:)


A meleg miatt én nem aggódom,mert általában úgyis a házban leszek.


Veled,veletek mi újság?

Hogy vagytok a melegen kívül?

Téged hagy aludni a kicsikéd? Mert engem roppantul nem...:(

De nem baj...,lesz ez még jobb is...:)

Még felszed magára egy kicsit,és akkor még szupibb lesz:)

Remélem azért bent akar maradni augusztus elejéig!..:)

2009. júl. 14. 09:31
 16/25 anonim ***** válasza:

Aludni nem tudok már vagy 2 hete,mindenhogy rossz,fáj hátam,ha fordulok,olyan minntha mozogna az összes csontom medence tájékon,hanyadt meg a hasam fáj,most jó volt mert a kislányom (8 éves) nyaralni volt 10 napot,és az Ő ágyába tudtam aludni,mert ott puhább a matrac,de ma jön haza,úgyhogy virrasztás következik,vagy bekéreckedek mellé! :)

Szurkolok hogy bennt maradjon legalább aug elejéig! :)

Ada.

2009. júl. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Köszi,aranyos vagy,hogy szurkolsz! :)

Neked meg jó bekéreckedést a kislányodhoz..! :)


üdv.:Kriszta

2009. júl. 18. 08:46
 18/25 anonim ***** válasza:
Ááááá...nem engedett be! :) Vagyis beengedett,de 6 embernyi helyen alszik keresztbe kasul,szóval marad a sajátágyikóm! :) Hogy vagy? Mi ujsi? A tegnapi front nem hozta meg a kis porontyot? Nekem jóslóim voltak,ugyhogy tegnap este rekord idő alatt összepakoltam egy táskányi cuccomat! :) De hát nem igazán volt rá szükség,legalább nem kell már azzal foglalkoznom hogy mit is pakoljak atáskába! :)
2009. júl. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Szia!


Na az kellett volna,hogy kibújjon...:)

A párom az imádja nézni ilyenkor a vihart..,úgyhogy még úgy is kajált,hogy a kezében volt a tányér,és az ablakban állt,hogy úúúúú....de szupppi...meg ilyenek...:)

Eléggé vicces...:) Én épp most pakolászom a kórházos cuccaimat.. :)Amúgy nem,szerencsére nem érintett minket ez a frontos dolog..de még ne is akarjon egy olyan két hétig kijönni,mert akkor nem lesz meg minden itthon...Épp pénteken hoztuk át a maradék cuccaimat anyukáméktól,mert igazából már két éve ott porosodik minden...,és van mit válogatni,mivel úgy hozták el a cuccaimat,hogy én nem voltam ott,így nem lett egyből leselejtezve semmi...Úgyhogy van még mit csinálni...Jaaaa...Arról nem is beszélve,hogy még nincs a babakocsink sem megvéve,mert egyszerűen nem találtunk olyat,ami árban,és küllemre is megfelelne...Azaz találtunk egy olyat,ami 4 funkciós..nem tudom,hogy ismered-e..a neve titi triton,de akárhol akartunk idáig venni,ott nem volt hozzá hordozó..,mi meg úgy akarjuk megvenni,hogy egybe mindent...de amúgy más kocsi is tetszene,csak azoknak olyan hülye a mózes része,hogy nekem nem jön be...én ilyen merevítettet szeretnék..na de mindegy... max. mikor bentvagyok a kórházban,akkor vesz egyet az apuka....:) Ja de nem csak ez hiányzik még...ilyen kis apróságok is,mint hogy gumis lepedő..,alá olyan,ami nem ázik át..asszem matracvédőnek hívják..:)meg ilyen kis apróságok...szóval még van mit pótolnunk.. .:)

Amúgy meg képzeld el,hogy most az utóbbi két napban olyan fáradtnak érzem magam,mintha melózni lettem volna...pedíg nem sok mindent csináltam...

Te hogy vagy ezzel a fáradtság kérdéssel?

Az alvás nem megy jobban így,hogy nincs éjjel olyan meleg? Mert én egy kicsivel többet alszom most,hogy nincs az a hőség..Így olyan 1/2-7-7 körül jövök csak ki a hálóból,hogy hagyjam a páromat pihenni,mert én csak forgolódnék az ágyban..:) Máskor meg már 5-körül kikellett,hogy jöjjek,mert már nem bírtam magammal,meg a kis szaros is nagyon bulizott odabennt..biztos neki is melege volt..:)

2009. júl. 19. 17:34
 20/25 anonim ***** válasza:

Szia! Ennek örülök hogy még maradt a bébi! :) Titi tritont szerettünk volna mi is,aztán mikor láttuk élőben,letettünk róla,és eladó is lebeszélt minket.Mi helyette a pierre cardin ps-692-est vettük,nagyon szupi a mózese is,már alig várom hogy tologassam a babám! :) Egy kaptafára készülnek,vagyis a titi koppintása a pierrenek,és sokkal bizonytalanabb a váza. kicsit tapasztaltabb vagyok már mint az elsőnél,mert 5 kocsit fogyasztottam el a lányom 2 éves koráig,mert sosem sikerült a legmegfelelőbbet választanom,ebben meg van minden egyszerre,mózes,hordozó,sportrész,ráadásul mindegyiket lehet a vázhoz erősíteni! Csak ajánlani tudom! :)

Nekünk meg van minden,csak még össze kell rakni a bútort,utána tudok mindent a helyére rakni. Alvás nekem is jobban ment most,de sajna mától,de inkább holnaptól ismét kánikula lesz,szóval már előre pánikolok :)

Vigyázz magadra,és óvatosan a válogatással! :) Mi ma megyünk dokihoz a 36 hetes vizsgálatra,kiváncsi vagyok,most mekkora a baba,mert 32 hetesen volt 1904g.

2009. júl. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!