Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama, aki...

Van itt olyan kismama, aki vérhígítóval (pl. Fraxiparin) szúrja magát immunológiai ok miatt? Hányadik hétig kellett?

Figyelt kérdés
2011. jan. 5. 12:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem,de a barátnőm egy korábbi trombózis miatt mindkét terhességénél szúrta magát.Onnantól kezdve, hogy megtudta babát vár, egészen addig,míg meg nem szült.Azt hiszem talán a szülés után is a kórházban.
2011. jan. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, bár ez nem teljesen ugyanaz, mint nálam :S
2011. jan. 5. 12:27
 3/9 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Ne haragudj, hogy írok, nem tudok sajnos a kérdésedre választ adni. Nekem is immunológiai probléma miatt kell majd szúrni magam a terhességem alatt.Remélem ez majd segít, mert eddig csak kudarcok voltak.:-(

Ha esetleg lenne kedved, mindt sorstárssal "beszélgetni" írjál privátban- hátha tudunk egymásnak segíteni. Á

2011. jan. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen Nekem is szúrnom kell magam immunológiai okok miatt.

Igaz én Clexannal de szerintem ez majdnem mindegy. 0,6 ml minden nap. Nekem azt mondta az immunológusom, hogy egészen a terhesség végéig fenn kell tartani ezt a dózist, sőt még szülés után 6-8 hétig.

2011. jan. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok! Neked mi a problémád?

36 hkm. Ha a tapasztalataimmal esetleg tudok segíteni nyugodtan írjatok. Nekem már közeledik a nagy nap, így friss élményekről tudok majd beszámolni. Én is attól félek igazán hogy ez a szülésnél nehogy gondot okozzon (nagyon nem szeretnék elvérezni)Kitartást és boldog baba várást Nektek!

2011. jan. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Neked mi pontosan a betegséged? Vannak tüneteid is? Nekem ANA (autoantitest) emelkedésem van tünetek nélkül. Annyifélét hallottam már, h hányadik hétig kell szúrni, h már nem tudom, mit tegyek :S
2011. jan. 5. 13:43
 7/9 anonim ***** válasza:

Már emlékszem rád! :)

Tettél fel hasonló kérdést nem rég. Én SLE beteg vagyok, sajnos ez elég nagy fájdalommal jár néha. Mindenféleképpen kérdezd meg az orvosodat, hogy Ő mit javasol. Lehet hogy Neked nem is kell végig szúrnod magad. Az ilyen immunbetegségek között sincs két egyforma, hiába egy a megnevezése. A világ egyik legsokszínűbb betegsége a miénk. Milyen idős terhes vagy? Én a helyedben felhívnám és kérnék tőle egy időpontot. Úgyis végig kell követnie a terhességedet, ami nem is baj. Merre laksz?

2011. jan. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Igen, én vagyok az, aki akkor volt 5 napos terhes :-) Nincs még orvosom, 14 hetesen találkozok csak dokival, majd tőle megkérdezem, hátha tud segíteni.. Szerencsére tünetem nincs, csak ez a fránya ANA :(

Köszi, h írtál!

2011. jan. 5. 17:05
 9/9 A kérdező kommentje:
11 hetes vagyok és pesti.
2011. jan. 5. 17:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!