Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34+5 hetes kismama vagyok. Ma...

34+5 hetes kismama vagyok. Ma voltam dokinál, és a méhszájam C1111. Szigorú fekvést mondott legalább 2 hétig. K?

Figyelt kérdés
Azt mondta ezt mindenképp kikell, hogy húzzuk, hogy meg ne szülessen a baba, mert akkor ugye koraszülött lenne. Felírt nekem az orvos a Magne B6-ból napi 4X2-t, és szeretném Juvita magnéziummal helyettesíteni, mert az olcsóbb, és ugyanúgy van benne B6 vitamin is. Viszont a juvitának nagyobb a magnézium tartalma. Valaki szedett már így hasonlóképpen kiváltva az egyiket a másikkal? A másik kérdésem meg az lenne, hogy meddíg lehet így még "kihúzni"?
2009. júl. 7. 18:20
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
5%
már bocsika de mi az hogy c1111? valami diganózis kód?
2009. júl. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Diagnózis kód???? Ajaj....:) A méhszáj C1111 vagyis nyitva van a méhszáj külső belső egyaránt
2009. júl. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

ja a kérdezőnek,is válaszolnék! :) Szóval én inkább a magne b6-ot szedném,mert a másikból,már lehet sok lenne vagy más adag lenne az adag,inkább a dokibat kérdezd,nehogy gáz legyen! Kitartást,és könyű szülést.Volt valami tüneted,vagy csak elmentél dokihoz és hidegzuhanyként ért a hír? Ettől félek én is! Az én bogyókám nagyon fájdalmasan mozog,pont a méhszájnál,2 napja,de úgy hogy alig bírok felülni,vagy megmozdulni.

34 hetes szintén! :)

2009. júl. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
bocsi a hibákért,de siettem! :)
2009. júl. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Én magne b6 helyett a magnezium citricit szedem 3x1-et. Ebből váltottam ki 9 dobozzal és 1200Ft-ot fizettem. Olcsóbb és szerintem hatásosabb is mivel több benne a magnézium. Nyugodtan kérdezd meg az orvosod erről. Nem szégyen ha szeretnél olcsóbb gyógyszert szedni. Vigyázz magatokra. :)
2009. júl. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszi a válaszokat!


Szóval semmilyen tünetem nem volt,csak elmentem a megbeszélt időpontban a dokihoz.Amúgy 3 hete voltam utoljára vizsgálaton,és még C2000-es voltam.

Mikor megvizsgált,kérdezte,hogy nem volt-e semmilyen görcsöm se,meg semmi? Mert eléggé felpuhult a méhszájam,és elkezdtem nyílni is,ami nem túl jó ügye...:(

De nem..,nem volt semmilyen ilyen előjele a dolognak....Max szúrkált egy-kétszer a hasam... na de az még nem görcs....

Szóval a hideg zuhanyos dolog volt....,ahogy írtad....:(

Még pityeregtem is a mosdóban,mikor kijöttem...nem is tudtam elmondani a páromnak egyből...mondtam,hogy mindjárt elmondom neki,hogy mi a helyzet,csak lenyugszom egy kicsit....:(

2009. júl. 7. 20:17
 7/25 anonim ***** válasza:
Ne aggódj,nem lesz semmi baj! :) Már annyira nem számít majd koraszülöttnek,nekem meg valami nyavajám van,szerintem valami fertőzés,bő folyás kicsit darabos,és félek nehogy a babának ártson,de csak 20.án tudok dokihoz menni. én is félek hogy elöbb szülök,bár 32 hetesen még C3000 volt,bár amit látom ez nem jelent semmit. Pihengess sokat! :) 34 hetes szintén :)
2009. júl. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne agodj nem lesz semmi baj elözö terheségemnél a 25 hétöl volt a mészáj 1111.ki husztam végig tovább is 40+5 hetesen ugy kellet inditani pedig nem is sokat tudtam piheni mert akkor már volt egy 4 éves és egy 2 éves fiam.Te azért pihegy sokat!És írj h mi van veled!

2009. júl. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Köszi! Aranyos vagy,hogy bíztatsz!:) Nagyon remélem,hogy nem akar nagyon hamar jönni a kis szaros...:) ,És kibírja legalább augusztusig...!! Amúgy aug.13-ra vagyunk kiírva.


Minden jót neked! :)

2009. júl. 9. 16:33
 10/25 anonim ***** válasza:
Hol fogsz szülni? Én aug 19-re vagyok kiírva mensi szerint,viszont a méretei alapján aug.10. na most ilyenkor nem tudom mi van! :) lehet össze pakolok,aztán aug 1-től viszem magammal a kis motyómat! :) Sikerült beszélni a dokiddal,vagy maradtál inkább a magne b6-nál?
2009. júl. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!