Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bűntudatom van, mit tegyek?

Bűntudatom van, mit tegyek?

Figyelt kérdés
23 hetes vagyok. Pár héttel ezelőttig max. 2 hetente mindig volt "valami" közöttünk-bár az első trimeszteres tünetek miatt nem igazán voltam aktív, de vhogy a férjem se volt rákattanva a dologra. Az utóbbi hetekben ő is sokat volt távol, én is el voltam havazva a vizsgáimmal, erőm se volt rá...viszont újra jött legalább ingerem a szexre/orgazmusra, ami eddig nem igazán volt. Így-mivel férjem sokszor itthon sem volt, magam kényeztettem magam. Viszont persze mikor ő itthon van -sokszor későn este- nekem már nincsen erőm se, ingerem se...viszont bűntudatom van az miatt, hogy én egyedül meg csinálom (heti 1-2x)...nagyon rossz, mégis mit tegyek?! :(

2012. jún. 25. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld megállni, hogy ne nyúlj magadhoz. Várd meg a férjed, és nyúlka nélkül talán jobban lesz rá vonzódásod.
2012. jún. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen, mondasz vmit. ezt gyakorolhatnám! mostanában annyira örültem, hogy egyáltalán jön inger, hogy nem akartam "lecsúszni" róla, ezért nem álltam ellen. az utóbbi időben kissé megijedtem, hogy ennyire eszembe se jut. (hónapokig semennyire, nulla volt..)
2012. jún. 25. 13:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem szinte az egész terhességem olyan volt hogy csak a fejemben volt a szex,sokat gondoltam rá hogy jó lenne de a testemet ez hidegen hagyta,később rájöttem hogy evés közben jön meg az étvágy,hozzá kezdtünk úgy hogy nem is kívánta és a végén mindig szuper lett.Talán próbáljátok ki ti is.
2012. jún. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ugyanígy vagyok ezzel..köszönöm, megpróbálom!
2012. jún. 25. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!