Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Olyan tanácsra lenne szükségem...

Olyan tanácsra lenne szükségem, ami segít is. Hasonló helyzetben volt, vagy lévő lányok, asszonyok volt, volt ami segített?

Figyelt kérdés
Majdnem félidős elhagyott, megcsalt kismama vagyok. A volt párom anyagilag, érzelmileg, fizikailag kihasznált, de annyira szerettem, hogy erre csak 5 év után jöttem rá. Ekkor - már terhesen - elhajtottam. De azóta is nagyon szenvedek, hogy nincs mellettem. Tudom nem érdemel meg minket, hisz a mai napig nem a bocsánatomat kéri, hanem bánt, megaláz, ha úgy gondolja, de mégsem tudom a szívemből kitépni. Ez csak az értheti meg, aki volt már hasonló helyzetben, ezért kérlek ne hurrogjon le az aki nem élt át ilyet, hogy nem vagyok normális, meg jobb is így stb.
2009. júl. 7. 13:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Az ídő majd mindent elhalványit . Kítartást és ne keresd nehogy kárt csináljon benned.
2009. júl. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is jártam hasonlóan egy pasival csak szerencsére nem szültem neki gyereket. De nagyon nehéz volt kitépni a szívemből. Aztán egyszer agyonvert az utcán, úgy hogy agyrázkódásáom lett és kórházba voltam 1 hetet, tele kék-zöld foltokkal. Na onnantól ha már meghallottam a nevét rosszul lettem. 1 évig nyugtatót kellett szednem annyira kész voltam. Ez több mint 2 éve volt. Néha gondolok rá, de ha meglátnám az utcán elszaladnék.

Szóval neked is csak azt tudom tanácsolni, hogy felejtsd el egy életre, mielőtt valami bajtok lesz. Koncentrálj a kicsire, legyen most ő a legfontosabb. Majd ha megszületik, kevesebb időd lesz rágódni azonna az állaton.

2009. júl. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy a picinek a pocidban nyugalomra és harmóniára van szüksége, és ebben csak te tudsz neki segíteni. Ha te sem vagy kiegyensúlyozott ő sem lesz az, mindent érez. Neked most ő legyen a legfontosabb, van család aki melleted áll? Szülők, tesók...
2009. júl. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyenkor már magunkat sajnáljuk és félünk elöre lépni , légy erős jönn másik szerelem tegyél föl hirdetést ha meg lesz a pici és találsz új apukát.
2009. júl. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szia.Sajnos ilyenek azok a fránya szívügyek.Mi nők valahogy vonzódunk,az ilyen degenerált paikhoz,és még mi kérünk bocsit,hogy ő elrontotta az életünk.Én 20 évesen mentem férjhez,és az egész életemet a férjem kezébe tettem,és észre se vette mennyire manipulált.ő is ott alázott meg ahol tudott,de akkor ez nekem fel se tünt,csak amikor már kivülről néztem a kapcsolatunk.Életem legjobb döntése,hogy elváltam.padlóra kerültem és nekem is rengetegszer eszembejutott,hogy mi lenne ha mégis ujrakezdenénk,de most életembe először az ESZEMRE hallgattam.jaj de jol tettem.Ő most mások életét teszi tönre sorra,én viszon megtaláltam életem értelmét.Olyanok vagyunk mi ketten mit a borsó és a hélya.most van egy 7 hós babánk és ulyra imádok élni.hidd el,minden bezárt ajtó után kinyilik egy másik.Nem kell semmi praktikát csinálnod,hogy ne gondolj sóvárogva rá,mert ugy se fog menni.Az idő a lényeg,és az hogy most az egyszer hallgass az eszedre,és hidd el nagyon boldog leszel még,ahol megbecsülnek és imádnak.kitatás,fel a fejjel.
2009. júl. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Pont attól félek, hogy ha a pici megszületik még nehezebb lesz és akkor tudatosul csak igazán bennem, hogy egyedül vagyok. Vannak mellettem, de kevesen. Sokan elfordultak tőlem, érdekesek az emberek, mert ő minden rosszat elmond rólam és aki nem ismeri igazán azt hiszi, hogy egy kedves, imádnivaló fiú és még őt sajnálják. Senki nem is tudja, hogy folyamatosan manipilált és elnyomott és több milliós hitelfelvételekbe is belehajszolt, amit most egyedül nyögök. Folyamatosan azt akarom elhitetni magammal, hogy nem nem ő nem ilyen, de minden tette, cselekedete azt támasztja alá, hogy igen, és mégis szeretem, és hiányzik, úgy megölelném hogy lehet ez?
2009. júl. 7. 14:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is 5 évig voltam egy ilyen kapcsolatban,szerencsére nem akartam tőle(és nem is lett)gyerekem(igaz,nekem az előző kapcsolatomból volt 1).Én is mindig pénzeltem,nálam lakott stb.Állandóan hazudott,nem dolgozott,pénzeket kért kölcsön és elköltötte stb.Nálam egyszer csak betelt a pohár...felhívtam az anyját,h vigye el a cuccait,mert kidobom.Akkor vhogy megkeményítettem a szívemet,és sikerült kiraknom.Utána 1 hétig bőgtem(ő hívogatott,ígérgetett,fenyegetőzött,szidott)de sikerült lezárnom a dolgokat.Azóta sok év eltelt,most boldog házasságban élek,és született még egy gyerekem.Kívánom,h legyen erőd tovább lépni,és lezárni ezt a sehova nem vezető,számodra és a babád számára csak szomorúságot adó kapcsolatot.
2009. júl. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!