Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes vagyok, egyhe barnázás...

5 hetes vagyok, egyhe barnázásom van, amire No-Spat szedek. Árthat vagy ronthat a szex ebben a helyzetben? Kicsit félek tőle. De meg szükségem is lenne rá, meg hát a páromnak is!

Figyelt kérdés
2009. jún. 13. 19:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A No-Spat a dokid írta ki? Nekem a nemvárt előtti pár napban volt barnázás, de mégis pozitívat teszteltem, majd a 8. héttől ismét kezdődött és eltartott a 12. hétig a dokim szerint a szervezetem nem állt még akkor át és nálam ez okozta, és Utrogestant kellett szednem a 12. hétig. Szex nuku. Szerintem igen ronthat a szex ebben a helyzetben.
2009. jún. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Szerintem nem kéne no-spat szedned az első három hónapban. Nekem is ugyanez volt a panaszom 5-6 hetesen és nagyon féltem, hogy nehogy elmenjen a baba. Beszéltem a nőgyógyásszal és azt mondta, hogy C-vitamint szedjek. Két nap után elmúlt a barnázás és azóta semmi bajom.

Sokan szeretkeznek ilyenkor is, de csak óvatosan. Lehet érdemes lenne a dokit megkérdeni. Nekünk 10 hetesig nem lehet.

Minden jót! 8 hetes vagyok

2009. jún. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Persze orvos írta fel,napi 3 tbl-t!

Hát nem tudom mit tegyek,lehet hogy a c vitamint is megpróbálom.De gondoljátok,hogy egy beágyazódott magzat elmehet a szex miatt?

2009. jún. 13. 19:51
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen! A barnázgatás lehet a fenyegető vetélés jele is. Akivel ez előfordul, kiírják táppénzre, feküdnie kell, és no szex a 12. hétig - utána ha nincs baj, akkor engedheti az orvos! Az orgazmus azért tilos ilyen esetben, mert méhösszehúzódásokat okoz, a behatolás is tilos, ráadásul az ondóban olyan anyagok vannak, amik szintén okozhatnak vetélést.
2009. jún. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem ertem miert irt fel a dokid nospat?mire?a barnazasra mas gyogyszereket szoktak kiirni.a szexet tessek hanyagolni,foleg hogy barnazasod van,biztosan kibirjatok hiszen mar nagyok vagytok.
2009. jún. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is no spát kaptam anno,hogy ne kezdjek görcsölni.Barna folyás bizony nem játék,hagyd a szexet most,a baba fontosabb.Én 8.héttől nem sexeltem,sz@r volt de kibírtam.Párodon meg lehet segíteni más módon.
2009. jún. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia.Én nem baránáztam, de a pozitív teszt után rögtön abbamaradt a szex.nem kockáztattunk, mivel kétszer már elvetéltem.Nagyon rossz, de most a baba az első.

Majd álmaidban biztos előjönnek szexes álmok, legalábbis nekem sokszor, ez az elvonás.De ki kell bírni.

A barnázásra meg miért nem pl Duphastont szedsz, azt szoktak ilyenkor.Persze ezt inkább az orvosodtól kellene megkérdeni persze, de ő tudja.

Minden jót.

2009. jún. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én túl fáradt meg álomkóros vagyok ahhoz, hogy hiányozzon a szex, de barnázás miatt engem is eltiltott tőle az orvos


7 hetes km

2009. jún. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!