Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges hogy terhes vagyok?

Lehetséges hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Május 25.-én feküdtem le a barátommal. Nem volt meg az aktus, csak berakta, és már ki is vette, mert nagyon fájt, úgyhogy nem élvezett belém, viszont előtte már elélvezett. Azóta kitöltöttem egy tesztet, ami szerint nem vagyok terhes, viszont megjött a menstruációm, és nem a szokásos, hanem sötét barna, és egy kicsit kevesebb is. Az interneten azt olvastam, hogy abban az esetben, ha terhes vagyok, még akkor is lehet, hogy vérzek, de az barna, úgyhogy eléggé megijedtem. Lehetséges hogy mégis az vagyok, és a teszt volt rossz? A menstruációm után mennyi idővel csináljak még egy tesztet??

2012. jún. 23. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Terhességi tesztet csináltál már? (ami a HCG-t mutatja ki vizeletből)
2012. jún. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Milyen tesztet töltöttél ki te drága???
2012. jún. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Utolsó, Én is ezt akartam kérdezni :D :D :D
2012. jún. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztos egyet a 100xszépben... :))
2012. jún. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Van még 100xszép? Imádtam! 12 évesen!


Terhességi tesztet csinálj, ami pisiből mutatja meg a tutit.

Egyébként szerintem nem vagy terhes! Előfordulhat, de kicsi rá az esély.

2012. jún. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem emlékszem hogy mi volt a neve...:/ a patikában azt mondták hogy ez megbízható...Mikor csináljak új tesztet?
2012. jún. 24. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!