Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek? Ma tudtam meg...

Mit tegyek? Ma tudtam meg hogy terhes vagyok. A hír láttán leblokkoltam, azt se tudom mit tegyek? Hova menjek először, és aztán? Amúgy nagyon örülök neki.

Figyelt kérdés

2012. jún. 23. 09:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Gratulálok!:)

Én először nőgyógyászhoz mentem (aki megvizsgált és 'papíron' is megállapította a terhességet, meg uh-ra adott papírt); utána meg a védőnőhöz, hogy felvegyen "állományba":)

/ igazából hallottam már olyant is, h csak akkor ad ki kiskönyvet a védőnő ha van szívhang már, de szerintem ez helyenként változó, nálunk elfogadta a "terhesség tényét" is./

2012. jún. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérsz időpontot a dokihoz,ott majd útba igazítanak.

Vagy nem erre gondoltál a hová menjek?kérdéssel??

2012. jún. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

GRATULA!!!!! Örülj is!!! A világ legnagyszerűbb érzése!!! :))) Gondolom teszt volt a hír. Először is orvos. :) Aki majd megmondja, hogy tényleg az vagy-e, mekkora a terhesség, ellát tanácsokkal, stb. :) Tőlem mondjuk azt kérdezte a legelső alkalommal, hogy ugyan meddig akarok még dolgozni?! Ekkor 3hetes voltam. :) Aztán majd 10-12hét körül védőnő, legalábbis én a körül voltam először. :) Ne aggódj, ellátnak tanácsokkal, teendőkkel. :)

Boldog babavárást Neked!

2012. jún. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeket :) igen teszt volt a hír, nagyon várjuk már őt,ezért is izgultam be ennyire
2012. jún. 23. 09:35
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
GRATULÁLOOOOOOOOOOOOOOOOOK. Előbb a nődoki, aztán védőnő.
2012. jún. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 barackvirág 5 ***** válasza:
72%
Gratulálok! mivel ma szombat van,ezért csak hétfőn tudsz menni a körzeti nőgyógyászodhoz.de lehet ,hogy csak időpontot fogsz kapni.Nyugodj meg a túlzott izgalom nem tesz jót a babának!(tudom,hogy könnyű mondani de a baba érdekében tedd meg!)Amint látott orvos bőven el fog látni tanácsokkal ,pl.melyik héten hová kell majd menned.amint van szívhang kapsz kis könyvet a védőnőtől és ha olyan a munkahelyed,amit terhes nő nem csinálhat(emelgetés,vegyszerek használata,3 műszak...stb)akkor táppénzre is mehetsz. BOLDOG BABAVÁRÁST!
2012. jún. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
GRATULA!!!!!!!!!! Szerintem izgulhatsz picit!.) Hiszen ez a világ legizgibb dolga!!!!!!! Először a patikába menj, és vegyél kismamavitamint ha eddig nem szedtél! Aztán nődoki, aki megvizsgál, majd UH-ra küld. Aztán ő küld a védőnőhöz is. Majd mindíg mondják hogy mikor mit kell csinálni, ez miatt ne izgulj! BOLDOGSÁGOS BABAVÁRÁST!!!!!!! Jajj, annyira jó neked:) Gratula a kispapának, és a nygszülőknek is:))))
2012. jún. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönjük, az apuka még nem tudja :) neki nagy meglepi lesz
2012. jún. 23. 10:39
 9/9 anonim ***** válasza:
Gratulálok, sok boldogságot!
2012. jún. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!