Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valaki aki 4 hetes terhes?...

Van valaki aki 4 hetes terhes? Hogy erzi magat?

Figyelt kérdés

2012. jún. 23. 10:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Nekem még semmilyen terhességi tünetem nem volt 4 hetesen.talán egy pici mellfájdalom de nem volt vészes.sőt még nem is tudtam hogy az vagyok...7-8.héten kezdődött a 12.hétig tartó állandó hányás.

38hkm

2012. jún. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia! 4hetes terhesen világvége érzetem volt. :))) Én kb az első naptól kezdve 8hétig éreztem ezt. Nem voltam rosszul sosem, az egész terhességem egy rosszullét, egy hányinger nélkül telt. :))) Amit 4hetesen éreztem: leszakadnak a melleim, ill. a fáradékonyság. Utóbbi nagyon durva volt. Akkor még dolgoztam (ápolónőként, acut osztályon, 12órában, éjszaka egyedül) 5percenként kellett leülnöm kifújni magam, úgy éreztem magam mint aki lefutotta a maratont, majd kiköptem a tüdőmet. Asszem' ennyi volt az össz panaszom 9hónap alatt. :)
2012. jún. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
én 4 hetesen még nem is tudtam hogy ketten vagyunk :D semmi bajom nem volt, csak állandóan fáradt voltam
2012. jún. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
szia én is 4 hetes terhes vagyok. Nem mondhatom hogy a legjobban vagyok mert görcsölget a hasam meg iszonyatosan fáj a mellbimbóm.
2012. jún. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
szia én is a 4.-5. hét körül vagyok :) semmi tünetem nincs csak néha görcsölget a hasam meg mellfeszülés :) a mellemből sejtettem csak, hogy terhes vagyok :) te voltál már orvosnál?? :)
2012. jún. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Én 6 hetes terhes vagyok, de semmi tünetem nincs, csak annyi, hogy picit érzékenyebb a mellem.

Szerintem örülhetünk, ha végig ilyen lesz a babavárás! :)

2012. jún. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
én holnap leszek 5 hetes; mikor mentek orvoshoz? Tüneteim változóak; fáradtság, reggeli émelygés, ájulás érzet
2012. jún. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
nem akarok senkit elszomorítani :) a 7-8. hét körülre a legtöbb kismama tapasztal elég sok tünetet, ami nem mindig túl kellemes. pl. a hányinger nem egyből jön ki a legtöbbeknek, nem sokan úszák meg szerintem a babavárást tünetmentesen :)
2012. jún. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én holnap megyek orvoshoz. Lehet ilyen korán egyáltalán? Csak megakarom nézetni, hogy minden rendben van-e, meg minnél korábban szeretnék vitaminozni...
2012. jún. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
persze hogy lehet, de semmit nem fogsz még látni! egy pici szürke pontra rámutat a doki h az a baba és annyi. a 7. hét környékén már többet látni és akkor már szívhangot is lehet hallani :)
2012. jún. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!