Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valaki aki 4 hetes terhes?...

Van valaki aki 4 hetes terhes? Hogy erzi magat?

Figyelt kérdés

2012. jún. 23. 10:06
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

sziasztok! koszonom hogy ennyien irtatok!

en ma teszteltem, de csak azert hogy megerositsem gyanumat, es igen terhes vagyok!

en gyakran erzek mehosszehuzodast, emelygest, enyhen faradok. a mehosszehuzodas zavar.

van mar egy kislanyom, tudom hogy folsavat minel elobb kell szedni, ezert holnap veszek is a gyogyszertarban, es magneb6 ot is, masik terhessegemet is ezzel vittem 35. hetig, vegig gorcsolt a hasam. dokihoz jul 1 utan esedekes mennem. addig biztos mar nagyon fogok hanyni, a mellem is fog fajnimeg minden elkepzelheto kellemetlenseg ami ilyenkor szoba johet:) ahogy en szamoltam terhesseg kalkulatorral marc 1 a lehetseges idopont a szulesre. ti kiszamoltatok?

2012. jún. 24. 14:39
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

szia :)

igaz én nem 4 hetes vagyok, de elolvastam itt a válaszokat és írtam is már ide :) nekem december 23-ra esedékes a kismanó, így tuti nem tudom majd bemesélni neki hogy a gólya hozta :D

2012. jún. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Mi február 18-ra várjuk a babót.
2012. jún. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én február 11-re számoltam! :) Megkérdezhetem, hogy ki milyen vitamint szed? Kell a vitaminokhoz orvosi recept?
2012. jún. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én Elevitet szedek nekem az vált be. Állítólag a Gravidától rosszul lehet a kismama, bár gondolom ez egyén függő. Ebben benne van minden olyan vitamin, ami a babának kell. Mellé lehet szedni még Magne B6-ot a görcsök ellen, illetve szednek még külön folsavat a kismamák.

Jelenleg én csak Elevitet szedek, mert nincsenek görcseim, fájdalmaim és folsavat se szedek külön, mert az Elevitben már benne van a napi ajánlott mennyiség.

Ezeket mind vény nélkül lehet kapni, bár nem olcsó, de a baba egészségéért mindent.

A február 18.-i kisbaba anyukája voltam.

2012. jún. 25. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
en is Elevitet fogok szedni, melle Magne B6ot, elozo terhessegemnel is ezeket szedtem!
2012. jún. 25. 09:25
 17/17 anonim válasza:
Jó ég! Ez már majd 10éves kérdés! Azóta hogy vagytok kedves anyukák? 🤍😊
2021. okt. 14. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!