Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, ha a parom nem...

Normális, ha a parom nem kivanja a sexet, miota babat varok?

Figyelt kérdés

Probaltam tobbszor beszelni vele,de mindig az a vege,h O kivan,de akkor miert nem kezdemenyezik?Ugy erzem nem kivan miota elkezdtem hizni,es elkezdett noni a pocakom,igaz a baba elott sem volt egy oriasi sexualis vaggyal rendelkezo ferfi.

Persze tudom,h van rajtam felesleg boven,de ez most akkor is annyira rossz erzes,h olyan borzalmas rossznak csunyanak erzem magam ,amugy sem vagyok kibekulve magammal,igy meg plane,h a visszajelzes is az a paromtol.

Ez szules utan megvaltozik,vagy csak jobban elromlik?

21 hetes kismama

Koszonom a valaszokat


2008. ápr. 28. 04:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Ugyan ebben a cipőben járunk...én már kezdek meggajdulni az elvonási tünetektől,a 21. hét óta nem voltunk együtt,és rajta is látom,hogy szeretne szexelni,de baromira félti a babát,jobban mint én.Hidd el nem a felesleg zavarja,az minket zavar jobban.Látom a szemében,hogy még így 37 hetesen is én vagyok számára a legszebb nő az egész világon.Ő attól fél,hogy baba elkap valami bacit,mert ugye ilyenkor fogékonyabbak vagyunk a bacikra,vagy beindul idő előtt a szülés.Mondhatom neki,hogy nem,de igazából van benne egy gát baba miatt,és jobbnak látom nem eröltetni,mert az sem jó,és mi már nagyon meg sem tudunk szabadulni attól a gondolattól,hogy van baba,hiszen akkora a pocim,mintha dinnyét rejtegetnék ott.

Azt beszélik,hogy szülés után helyrejön,csak akkor meg az első 6 hétben nem is nagyon szabad,mert akkor még rendeződnek helyre a szövetek,mászik vissza a helyére a méhed stb.utána már igen.Szóval csak azt tudom tanácsolni,hogy kitartás,és ha nem is szexeltek,azért szeretgessétek egymást,és mutassátok ki a szeretet,mert erre most nem csak neked,hanem neki és babának is nagy szüksége van.

2008. ápr. 28. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ezt a helyzetet nekünk is nehéz volt megszokni, félti a babá, és furi, hogy ő is "ott van", közben.nem hiszem, hogy azéert nem közeledik,mert kicsit meghíztál.próbálj meg beszélni vele erről.
2008. ápr. 28. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
szia , a lap alján már van egy hasonló kérdés nézd át, elég tanulságos. mindenesetre ne keseredj el . jó olvasgatást.
2008. ápr. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Szia!Én is igy vagyok a párommal. Már begondoltam mindenfélét hogy vajon miért nem sexel velem. A legrosszabb, hogy azt képzelem hogy már nem kellek neki és megcsal, másik lányra vágyik. Ezekből nálunk elég sokszor van veszekedés, mert egyszerűen több szeretetre vágynék mint amit ad.

Nálunk ebből vannak problémák. :-( Sajnos, még nem jöttem rá, hogy hogy ne legyek ideges! :-)

19 hetes kismami

2008. ápr. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én pont fordítva vagyok. Én nem kívánom egyáltalán, kicsit fétem, hogy mi lesz így, de megoldom a dolgot, nehogy hiánya legyen, persze ez nem helyettesítheti a megszokott dolgokat, de úgy tűnik nem panaszkodik. Most valahogy nekem így jó. de egyébként ő is nagyon aranyos, mert egy kicsit fél is, hogy nehogy megüssön ott, vagy fájjon, vérezzek, szóval ő is azt mondja, hogy inkább ne, mert nem ér annyit a dolog, szóval lehet, hogy nálatok is ez a helyzet és semmi komolyabb, csak ő nem ilyen nyílt, mint az én férjem pl.

Boldog babavárást!

2008. ápr. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom,h valaszoltatok,es megfogadom a tanacsokat,biztos,h igazatok van!!!
2008. ápr. 28. 14:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok.Hát nem is tudom,hogy akkor én mit szóljak,mert 7 hónapost terhes vagyok,és azótta nem sexeltünk a párommal,mert az orvos is eltiltott,de ha nem így lenne,akkor sem feküdne le velem,mert félti a babát.Azt mondta,hogy úgy érzi,ennyi áldozat a minimum egy férfitől,mind a babára,mind rám nézve.Nagyon jól esik,de azért nekem is megfordulnak fura gondoltaok a fejemben,de hamar elfelejtem őket.Nem szabad ezen idegeskednünk,mert az nem jó sem a babának,sem a kapcsolatunknak.Boldog babavárást.
2008. ápr. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy lepontoztok, de nekem más a véleményem. Az egy dolog, ha indokolt a no sex, orvosi oka van, stb, az édesanyám is így volt mikor engem vártak, veszélyeztetett volt és végig kellett feküdni a terhességet,stb. De ha rendben vagytok, a baba is egészséges, boldogok vagytok, szeretitek egymást, nem szabad ennyire félni! Ez nagyon sok gátláshoz vezet majd a szülés után is, próbáljatok meg ellazulni! A pocak mérete normál esetben nem zavaró a végén se, mi végig tudtunk a párommal minden klasszikus pózban szeretkezni, szinte minden nap együtt voltunk, a pocakot meg kifejezetten szexinek találta. Nem híztam sokat, de nagyon vizesedtem, a lábaim baromira csúnyák voltak, az arcom is jól felpuffadt, de ezeken csak nevettünk, akkor is a nőt látta bennem. Nyilvn bennünk volt az elején a gondolat, hogy ott a babó is, de nekünk mindenki azt mondta, ő kifejezetten élvezi a dolgot (már ha nem durva a szex) ringatják, plusz az orgazmust egy puha ölelésként éli meg. Tehát miatta nem érdemes ilyenkor aggódni (épp eleget görcsölünk a vizsgálatok, stb előtt nem?) Nők vagytok, élvezetttek amíg lehet! Mert ha megszületik a kisbabátok, sokáig se időtök se energiátok nem lesz a szexhez, főleg ha egy szobában alszotok vele, lesni kell mikor aludt el, picit gázos ha pont akció közben ébred sírva :) Szóval gondolkozzatok el ezen is! A kérdezőnek még annyit, hogy ha nem azért nem kíván mert féli a babát, hanem a súlyfelesleg miatt, és ezt érezteti is, akkor elég nagy disznóság az egész, már bocsi...beszélj vele, hiszen Te elsősorban NŐ vagy, aki a terhességtől még sokkal több és értékesebb, nem szabad, hogy ezentúl csak anyaként gondoljon rád és hozzád se érjen! Ha ez a baja, sajnos szülés után se számíts sok jóra.. :( Beszélgessetek, nagyon fontos lenne!!! Ha jól számolom, már megszültél, ha még olvasod ezt és fennáll a probléma (remélem nem!!) még mindig nem késő helyrehozni. Boldog babázást mindenkinek!!


féléves anyuka :)

2008. okt. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!