Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes terhes Kismama,...

18 hetes terhes Kismama, miért nem kívánja a sexet?

Figyelt kérdés

Nem tudom,mi lehet velem a baj,de akár hol akár kiről olvasok,szinte mindenki azt írja,hogy a második trimeszterben mennyire megnő a sexuális étvágya.

Hát nekem az ellenkezője van...sajnos.

Hiába próbálok ráhangolódni,jó ha egy héten 1x előfordul.A párom hihetetlen türelmes és nem teszi szóvá.Minden nap elmondja,szeret és megérti,de azért mindig azon gondolkozok,hogy mi bajom lehet,Annó hihetetlen étvágyam volt :) Éppen ezért most ki vagyok kicsit.

Azt mondják,hogy aki jobban kívánja annak fiú esélyes ,aki pedig nem annak kislány...hát holnap ha minden igaz kiderül 18 hetes Uh.Ha megmutatja magát ...persze...

Valami tanács?Köszi

Orsy


2010. márc. 16. 11:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ez személyfüggő és nem függ attól hogy kisfiút vagy kislányt vársz! Én egyik terhességemnél sem kívántam soha a szexet, pedig most vagyok a harmadik várandósságom végén! Két lányom van és most fiam lesz, egész végig nem kívántam! Majd utána:)


36 hetes kismami

2010. márc. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ahogy te is írod van aki kívánja van aki nem pont a tegnap írta egy 18 hetes kismama hogy ő nagyon kívánja és többször is maszturbál ott is a válaszok többségében benne volt hogy aki kívánja az kisfiút vár hát ilyenek a hormonok de szerintem majd változik nálad is sajnos szexuális tanácsot nem tudok adni szexológusnak nem lennék jó de nálam mindig bejön ha ábrándozok valami romantikus dologról aztán átmegy erotikusba és egyszer csak már nagyon jó lenne ha lenne valami :-)))szép baba várást
2010. márc. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
TAnácsot sajna nem tudok adni, de én is így voltam ezzel. Az első terhességem alatt alig birtam kivárni, hogy hozzámérjen a párom, sőt volt olyan, hogy szó szerint letámadtam. A második terhességem első 3 hónapjában semmi nem volt, de utánna egyáltalán nem kivántam a párom. Próbálkoztam, hogy neki jó legyen de semmi. Gondoltam, hogy egy két hét után elmúlik, de nem múlt el, így az utolsó 2 hónap már teljesen szexmentes volt. ÉS nekem az első lett a lány és a második a fiú.
2010. márc. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát sajnos ezzel én is igy vagyok.Egyszerűen nem kivánom, azaz néha igen, de mire oda kerül a sor,teljesen elmegy tőle a kedvem.Sőt mára eljutottunk odáig, hogy amint a párom közeledik felém a pocakom ugy bekeményedik, hogy moccani sem birok.Ilyenkor jót nevetün, és arra fogjuk, hogy féltékeny az apára a kicsi.Szerencsére apa megértő.

21 hetes km.

2010. márc. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális, ne meg szülés után :(. A férjem azt hitte megcsalom, pedig ... na szóval rólam feltételezni ilyet. Aztán rendbe jött minden és a 2.-at várjuk és most jobban oda vagyok érte, de sokat keményedik a pocak és fáradt vagyok nagyon úgyhogy sokszor csak nosztalgiázok, hogy de jó lenne...
2010. márc. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Én sem kívánom a szexet, pedig kisfiút várok. Estére majd kidőlök a fáradságtól mire oda keverednénk... Szerencsére a párom megértő. Én azért máshogy kényeztetem a párom, hiszen neki hiányzik a szex, de nekem nem. 21 hetes km

2010. márc. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
én is nagyon nagy sexuális étvágyal rendelkezem/ill tem,de remélem csak átmenetileg multidő:) régen a napi 2 volt a normális,most inkább a heti 2 ha ráveszem magam! igazábol ugy a 25hétig nem kivántam az egészet(de azért azt a kb heti2t engedtem:D)most viszont ugy vagyok vele, h az orgazmusra nagyon vágyom,de gyorsan,minél előbb játszadozás nélkül, és behatolás nélkül:)de megoldjuk apával h mind2nkek jó legyen:) 31hetes km
2010. márc. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ez teljesen nő és terhességfüggő!! Nekem az 1. trimeszterben a rosszullétek miatt nem volt kedvem, a 2. trimeszterben száraz lettem, mint a sivatag, nem is nagyon akartam . Már teljesen lemondtam a testi együttlétekről, és csodák csodájára az utolsó 2-3 hétben meg mint egy felajzott nagymacska viselkedtem:) Akkor meg a párom lett már visszafogadtabb, hogy nagy has, meg hátha érzi a gyerek... Én meg mondtam,hogy "csönd!" :DD De ha esetleg később se jönne meg a vágyad, ne okold magad miatta; viszont a baba születése utáni időszakra tudatosan készülj, mert a párod a baba mellett igényli a gyengédséget!:)
2010. márc. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ja és fiut várok(utolsó vagyok) de sztem ennek semmi köze a baba neméhez:))
2010. márc. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nincs köze a baba neméhez. Nekem is fiam van. Ő már 5,5 hónapos.

Egész terhesség alatt összesen 2szer voltunk együtt, de nekem már a második is rossz volt, így hanyagoltuk. A párom abba nem ment bele, hogy csak neki legyen jó, úgyhogy ő is maradt parlagon. Pedig előtte mi is nagy "étvágyúak" voltunk, minden nap együtt voltunk, volt hogy egy nap többször is.

Aztán megszületett a kicsi fiúnk, teltek a hónapok és semmi. 2 hete tört meg a jég, azóta szinte minden 2. este együtt vagyunk és nagyon jó.

De minden nap elmondta, hogy szeret, megért, és sosem erőltetett semmit. Most megint olyan szerelmes vagyok, mint a kapcsolatunk legelején, hiszen tudom, hogy neki sem volt könnyű ez a sok hónap, de nem keresett mást, nem "segített" magán, mert engem akart/akar. :D


J.

2010. márc. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!