Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes terhes Kismama,...

18 hetes terhes Kismama, miért nem kívánja a sexet?

Figyelt kérdés

Nem tudom,mi lehet velem a baj,de akár hol akár kiről olvasok,szinte mindenki azt írja,hogy a második trimeszterben mennyire megnő a sexuális étvágya.

Hát nekem az ellenkezője van...sajnos.

Hiába próbálok ráhangolódni,jó ha egy héten 1x előfordul.A párom hihetetlen türelmes és nem teszi szóvá.Minden nap elmondja,szeret és megérti,de azért mindig azon gondolkozok,hogy mi bajom lehet,Annó hihetetlen étvágyam volt :) Éppen ezért most ki vagyok kicsit.

Azt mondják,hogy aki jobban kívánja annak fiú esélyes ,aki pedig nem annak kislány...hát holnap ha minden igaz kiderül 18 hetes Uh.Ha megmutatja magát ...persze...

Valami tanács?Köszi

Orsy


2010. márc. 16. 11:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hát, ahogy látod, nem vagy ezzel egyedül.Én még csak 13 hetes vagyok, de valahogy én sem kívánom.Igaz, 2-3 naponta szoktam engedni a férjemnek, de ennek a felét nem élvezem.Pedig terhességem előtt nagyon " kívánós" voltam, és le se jöttem a csúcsról.Most meg ott tartunk, hogy ugrok egyet, ha a mellbimbómhoz hozzáér.A mellem annyira érzékeny, hogy nem nagyon engedem, hogy hozzáérjen.Nem tudom, mit várjak a 2. trimesztertől, mert az elsőben sem voltam rosszul.Most talán az fog változni, hogy már nem rettegek a vetéléstől.Az első 3 hónapban volt olyan, hogy folyt rólam a víz, úgy féltettem a babát.Vártam, hogy vége legyen, pedig ilyen azelőtt sosem volt.A férjem is szenvedett ettől, úgyhogy ritkítottunk, és most ott atrtunk, hogy megvárja,míg én kívánom.Addig marad csak neki a kényeztetés.
2010. márc. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Aranyosak vagytok sokat segített :)

2010. márc. 17. 09:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!