Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, ha a kismama nem...

Normális, ha a kismama nem kívánja a szexet az első trimeszterben?

Figyelt kérdés
Az igazsághoz hozzátartozik, hogy eléggé émelygek, főként este, ezen kívül pedig olyan álmos vagyok állandóan, hogy mire a nagytesót lefektetjük, és a párom lezuhanyzik, mire bejön a fürdőszobából, én már békésen alszok.....
2008. okt. 30. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én se nagyon kívántam az elején, mert én is állandóan aludtam :(

Nna de aztán a kb 10.hét óta le se lehet lőni, szerencsére visszatért a kedvem!!

34 heteske

2008. okt. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
en is pont egy ilyen kerdest tettem fel valamelyik nap. :) nälam ugyanez a helyzet,es eleg rossz erzes.eddig ejjel-nappal együtt lettem volna a ferjemmel,most meg mintha elvägtäk volna.8hetes vagyok,es nekem pont este szokott mensi szerü görcsöm lenni ha lefekszem.persze azert neha megkönyörülök a ferjemen.teljesen elhanyagolni sem lehet.azert beszeljetek meg ezt a helyzetet a päroddal.szep babaväräst! :)
2008. okt. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az első trimeszterben nem javasolják a szeretkezést, mert igen könnyen vetéléshez vezethet még ebben az időszakban.

30. hetes kismama

2008. okt. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én 10 hetesen még mindig nem kívánom :( Hála Istennek, a párom nagyon megértő, de nem szabad elhanyagolni őt sem. Én is úgy hallottam, hogy a nem ajánlatos a szex az első trimeszterben.

Amikor próbáltuk, akkor sem volt olyan, mint előtte, úgyhogy én a magam részéről hanyagolom a témát, amíg magától vissza nem jön a kedvem.

2008. okt. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én sem kívánom a szexet, sőt a párom azt mondta, hogy ő be sem szeretné tenni, mert hát ott már van valaki. Jó,lehet, hogy ez majd idővel változik nála is és nálam is.


7 hetes és 1 napos pocaklakós

2008. okt. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is így voltam kb 14 hetes koromig. Utána rendbejött minden, de 20 hetes koromtól a páromnak ment el a kedve, szerinte már nem vagyunk ott kettesben és kellemetlen neki. Persze most is van szex, csak ritkábban, és más alternatívával:)

2008. okt. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!