Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Parom nagyon szeret, erzem es...

Parom nagyon szeret, erzem es mutatja, de azt mondja nem kivanja a sexet. Egyaltalan.7kgot hiztam eddig, nem hiszem attol lenne es figyelek ra, hogy jol mutassak. Nagyon elkeserit. Mi lehet?

Figyelt kérdés
2011. júl. 10. 15:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Mi sem szexelünk. Én nem híztam még, úgyhogy nem emiatt lehet. Tegnap megkérdeztem és azt mondta, hogy erre a babára nagyon vigyáznunk kell. Lesz még időnk szexelni szülés után. Mondjuk mi 3 évet vártunk a babára.


26h km

2011. júl. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 sumergo ***** válasza:
100%

Ez valami túlzott aggódás az apukáktól! Én is csak 1x tudtam rábeszélni a páromat a szexre(én is tudom, h szeret meg minden rendben közöttünk), de azt is kár volt. Annyira vigyázott ránk, h egyáltalán nem volt olyan jó, mint szokott lenni. Úgyhogy inkább hagyom, beérem a simogatásokkal, szeretgetésekkel. Majd szülés után bepótoljuk!! :-)


22+6 hkm

2011. júl. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi is érezhetően kevesebbet szexelünk, pedig eddig 1 kilót híztam csak (20 hetes vagyok) szóval attól nem lehet. Ha szexelünk akkoris mindig én kezdeményezek, ő sosem. De azért havonta 1-2x el tudom kapni. :)))
2011. júl. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg túlféltésről lehet szó. Próbáld meg megbeszélni vele, hogy mi a probléma, és hogyan oldjátok meg. A hízás szerintem sem mérvadó, én 15 kg-t híztam és még mindig szeretkezünk. Kész kínszenvedés volt amikor 5 hétre el lettünk tiltva tőle.

38 hkm

2011. júl. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 moniquelime ***** válasza:
35%

Mi amúgy sem szexeltünk ritkán, de amióta terhes vagyok sokkal jobban kívánom a szexet, van, hogy naponta többször is együtt vagyunk, örülök, hogy az én párom partner ebben, és ugyanúgy kíván, mint eddig.

A babának semmi baja nem lesz, úgyhogy én ezen egy cseppet sem aggódom.

Az más, ha valóban orvosi oka(i) vannak a dolognak. Remélem, minket ez elkerül.

2011. júl. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 moniquelime ***** válasza:

Bocsi:

a Kérdezőnek: én sem értem amúgy ezt az egészet... sokat olvastam ilyenről, még itt a gyk-n is, hogy a férfi nem kívánja a terhes barátnőjét/feleségét, és hogy "már nem tud úgy ránézni", ill. hogy "nem tud attól elvonatkoztatni, hogy a nő hasában van egy magzat" , stb. Szerintem ez valóban elkeserítő, fogalmam sincs mit lehetne tenni...

Egyet biztos: beszéljetek róla sokat. Mondd el, hogy Te igenis kívánod őt, és attól mert kismama vagy, még nő is vagy.

Remélem javulni fog a helyzet.

üdv.

2011. júl. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
amióta kiderült,hogy terhes vagyok mi sem szexelünk,és nem azért mert nem kíván a párom hanem azért mert nem akar "ártani" a babának.Még lesz időnk bepótolni.
2011. júl. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
terhesseg elott heti 1szer voltunk egyutt,miota terhes vagyok,azota meg ritkabban,en kezdemenyezek,de ma azt mondta,bocsi,de nem kivanom a sexet par hete es meg se akarom probalni....szoval o nem mondta,hogy a basba miatt...IGY HOGYAN LEGYEN MELLETTEM SZULESNEL????UTANA MEG JOBBAN NEM FOG KIVANNI
2011. júl. 10. 20:27
 9/19 moniquelime ***** válasza:
50%

Én nem értem ezt...

A szeretkezés nem árt a babának egyáltalán (kivéve bizonyos esetekben, de akkor az orvos tiltja).

Végül is a Te párod lehet nem a baba miatt nem kívánja a szexet...de akkor miért???

Nem tudom, nekem nagyon fura ez az egész. :(

2011. júl. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem beszéljétek meg, hogy mi is a gond. Ha tényleg nem a baba miatt van, akkor miért. Nagyon fontos előre tisztázni, hogy mi a gondja a terhességeddel, mert később nagyon nagy szükséged lesz rá. Mi sem beszélgettünk sokat amikor terhes voltam a gondjainkról, mert nekünk is voltak, de utána viszont muszáj volt és sokkal rosszabb volt akkor a gyerek mellett ilyen dologkat megbeszélni, de megtudtuk és ma minden oké, és várjuk a tesót. viszont most nagyon figyelek arra, hogy mindent megbeszéljünk, ami felmerül. Kitartást kívánok és elég erőt ahhoz, hogy továbbra is nagyon szeressétek egymást! Egészséges kisbabát:)))
2011. júl. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!