Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Parom nagyon szeret, erzem es...

Parom nagyon szeret, erzem es mutatja, de azt mondja nem kivanja a sexet. Egyaltalan.7kgot hiztam eddig, nem hiszem attol lenne es figyelek ra, hogy jol mutassak. Nagyon elkeserit. Mi lehet?

Figyelt kérdés
2011. júl. 10. 15:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Mi is csak addig tudtunk együtt lenni, amíg nem látszott a hasam. Amint "kézzel fogható", látványos lett számára a kis babó, egyre inkább vonakodott a dologtól. Én is néha elkaptam, de aztán már rosszul esett, hogy mindig én kezdeményezek. MEgbeszéltük a dolgokat és felhagytam az erőltetéssel. Végülis egy életre tervezünk, lesz még időnk szexelni. Sőt, még olyan is előfordulhat, hogy unjuk is majd egymást :D

Szóval nyugi, behozzátok majd.

Az én páromból elég volt kihúzni, mert nem is tudta el merje -e mondani, de ő olyan perverznek gondolta, ha együtt lettünk volna "hárman". Mondjuk nekem elég nagy hasam volt.

Nemrég szültem, még nem telt el a hat hét, de alig várjuk már.

Szóval nyugi!! Tudom, hogy nagyon-nagyon rossz érzés, és ezt még fokozottabban éled meg most érzelmileg, de arra törekedjetek, hogy a szeretetet éreztesse veled (meg persze te is vele)

Bújjatok össze. Nálunk pl. minden este megmasszírozta a lábam, a hátam, a derekam (mikor mit kellett), majd simizve aludtunk el. Ebből éreztem, hogy szeret és fel tudtam dolgozni, hogy most nem kívánja a szexet.

2011. júl. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
IGY NEM LEHET OTT SZULESNEL,UGYE?MERT SZINTE BIZTOS,HOGY ROSSZUL ELNE MEG...?
2011. júl. 12. 10:27
 13/19 anonim ***** válasza:
Az én férjem sem igazán akarta a szexet,mert állandóan azon agyalt,hogy árt a babának,meg ha rúgott közben a baba,akkor meg még jobban zavarta a dolog.Félt,hogy összenyomja ,ha ő van felül.A várandóság fele,meg már nekem sem volt kényelmes,se oldalt se fent se sehogy.De szülés után alig vártuk,hogy leteljen a 6 hét.Ne aggódj ezen.Sok férfit zavar,hogy a várandós párjával szexeljen,és nem azért mert nem szeret vagy nem kíván.Ne aggódj.A szülőszobában meg nem kell néznie ahogy kibújik a gyerek.Ott áll melletted,és kész.Az én férjem se nézett oda.Látta a kis fejét amikor az már kibújt,de azt is csak egy pillanatra.
2011. júl. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Az én férjem állandóan szexelne de Én nem kívánom a szexet de nem mutatom ki hanem szeretkezünk és tényleg jó:) csak nehéz nekiállnom. Nem akarom megbántani mert inkább én ne kívánjam mint Ő. Persze nem a férjemet nem kívánom hanem maga a szex ami nem hiányzik, de mindent megteszek, hogy ő ezt ne érezze. Nálunk az előző házasságomban nem kívánt a férjem de annak sajnos oka volt. Remélem nálatok minden rendbe jön de mindenképp beszéljetek róla, mondd el, hogy Te szereted őt és kívánod és kérdezd meg, hogy ő mért nem szeretné mert neked ez fontos. Sok sikert.

6hkm

2011. júl. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nekünk 3 gyermekünk van.Imád a férjem de terhesség alatt nem akart szeretkezni velem.Megmondta öszintén a tudat,hogy bennem van egy baba teljessen elveszi a kedvét.Nem tud felizgulni a terhes nőkre.El kell fogadnom ez van.Mindháromnál apás szülés volt és nem volt semmi hátránya sőt azóta mégjobban becsül engem.Heti 3-4 x vagyunk együtt
2011. júl. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
kerdeztem,azt mondja,nem tudja az okat....nyilvan hazudik,nem akar megbantani...en elmondtam neki az erzeseimet
2011. júl. 12. 13:14
 17/19 anonim ***** válasza:
Nálunk szinte szóról szóra úgy van/volt, mint a 12.23-as válaszolónál. Ha nem kíván, erőltetni nem szabad, nincs értelme. A lényeg, hogy beszéljétek meg!
2011. júl. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
A párommal csak addig volt szex amíg meg nem mozdult a baba, amikor ő is már érezte, hogy mozog a hasamba onnantól fogva nem akar szexelni, mert féltette a gyereket. Hiába mondtam neki,hogy nem lesz semmi baja a babának, de ő hajthatatlan volt.
2011. júl. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
0%
Olvastam a többi válaszokat, és annyit kell hozzátennem: mi a gyerek előtt és a terhességem alatt végig "orrba-szájba" dugtunk. Miután megszületett, hiába beszéltünk róla, hogy akkor is folytatjuk vadul (mert irtóra szeretjük egymást), de mégsem így történt. Egy hónapban egyszer ha együtt vagyunk...talán a körülmények változtak. A gyerkőc mintha mindig megérezné, hogy készülünk valamire, akkor sír fel, vagy átjön hozzánk. Ilyenkor a libidó le. Aztán én az 0-24 nonstop gyerekkel vagyok, a párom is éjjel-nappal dolgozik, fáradtak vagyunk már...
2011. júl. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!